fbpx

Jerzy Stuhr wraca do formy po udarze. Nagrał specjalne pozdrowienia

Około trzech tygodni temu Jerzy Sztuhr trafił do szpitala z powodu udaru. Aktor wraca już do zdrowia, nagrał specjalne pozdrowienia, dziękując za wsparcie jakie otrzymał od wielu osób, między innymi od 14-letniego Piotra, który podobnie jak on zmagał się z rakiem.

– “Odpukać”, na dziś stan jest świetny i samopoczucie dobre. Tato jest bardzo pogodny i bardzo radosny – mówi “Wydarzeniom” Maciej Stuhr, syn Jerzego.

Kilka dni temu na portalu społecznościowym aktora pojawił się wpis: “komisarz Ryba wraca do akcji”

– Przechodziliśmy zawały z tatą i chorobę nowotworową, a teraz udar mózgu. Kiedyś w harcerstwie była taka sprawność: “trzy pióra”. Te makabryczne “trzy pióra” są zdobyte i, póki co, wydaje się, że sobie z nimi poradził. Wielka opatrzność nad nim czuwa – mówi Maciej Stuhr.

Nagranie dla dzielnego nastolatka

Jerzy Sztuhr trafił do szpitala w ciężkim stanie. Rokowanie były niepewne, ale już od kilku dni aktor wraca do sił w domu.

Dowodem na to, że wszystko idzie ku lepszemu, jest wideo, które artysta nagrał dla 14-letniego Piotra Pluty. Nastolatek wspierał Stuhra, kiedy ten walczył o życie. Chłopiec jest autystykiem i zmagał się z chorobą onkologiczną.

W październiku ubiegłego roku specjalnie przyjechał do Warszawy, by poznać aktora i to nie było ich jedyne spotkanie.

– Wspominam naszą rozmowę w Centrum Psychoonkologii w Krakowie. To pan dał mi siłę w pokonywaniu trudnych momentów w moim życiu. Proszę walczyć, tak jak ja walczę codziennie – apeluje do aktora Piotr Pluta.

– Ja też miałem tyle siły w sobie, żeby teraz tutaj do ciebie mówić: wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam cię Piotrek – mówi Stuhr na nagraniu skierowanym do nastolatka.

Dodaj komentarz