fbpx

Jane Seymour skończy niedługo 70 lat, oto jak dziś wygląda serialowa „Doktor Quinn”

Serial „Doktor Quinn” był jednym z największych hitów w latach 90. Odtwórczymi tytułowej roli, Jane Seymour, skończy za kilka miesięcy 70 lat. Aktorka wciąż zachwyca urodą i świetną formą, wygląda tak, jakby czas się dla niej zatrzymał. Gwiazda postanowiła zdradzić swój sekret młodego wyglądu.

Kultowy serial

W latach 90., serial „Doktor Quinn” gromadził w niedzielne popołudnia miliony widzów przed telewizorami. Fabuła produkcji opowiadała o losach utalentowanej lekarki, która zdecydowała się otworzyć swój gabinet na Dzikim Zachodzie. Całość utrzymana była w konwencji westernu.

W rolę tytułowej bohaterki wcieliła się piękna Jane Seymour. Serial dla wielu aktorów biorących w nim udział okazał się przepustką do wielkiej kariery. Choć od premierowego odcinka minęło już 27 lat, to dla Jane czas jakby się zatrzymał.

Niemal trzy dekady od rozpoczęcia zdjęć na planie „Doktor Quinn”, odtwórczyni głównej roli nadal prezentuje się zjawiskowo. Amerykańska gwiazda nadal jest aktywna zawodowo i udziela się także w mediach społecznościowych.

Dla wielu kobiet Jane Seymour jest inspiracją i dowodem na to, że nawet w wieku 69 lat można świetnie wyglądać. Co więcej, aktorka stwierdziła, że o swoją urodę dba w naturalny sposób i nie korzysta z usług medycyny estetycznej. Przyznała, że sekretem jej świetnej formy są regularne treningi i zdrowe odżywianie. Warzywa, które stanowią podstawę jej diety, pochodzą z jej własnego ogródka. Gwiazda od 30 lat ćwiczy również pilates.

 

 

 

Dodaj komentarz