fbpx

Jutro rozpoczyna się nowy rok numerologiczny 2022 . Wielkie korzyści dla spraw miłosnych i rodzinnych

Rok numerologiczny 2022 rozpocznie się 7 września, tuż po nowiu Księżyca w Pannie. Będzie niczym wejście w zupełnie nowy rozdział, przynoszący ulgę po ostatnich dwóch latach.

Już w najbliższych tygodniach zaczniemy odczuwać jego wyjątkową aurę. Zapowiada się dobrze i  obiecująco, w porównaniu do przebytych 12 miesięcy. Stary cykl pełen zmian nareszcie dobiegł końca. Świadczy o tym suma liczb roku 2022, dająca wibrację numer 6 (2+0+2+2=6). Ta szczególna liczba przypomina o naszych największych pragnieniach. Właśnie teraz powinniśmy zrobić wszystko, co tylko możemy, żeby zapewnić sobie wymarzony byt. Pora stworzyć takie życie, z którego jest się dumnym pod koniec dnia. Szóstka sprzyja osiąganiu radości i szczęścia. Obdarza miłością, spełnieniem, harmonią, bezpieczeństwem oraz ważnymi wskazówkami.

Horoskop numerologiczny 2022 zapowiada, że przez najbliższe 365 dni czekają nas wspaniałe rzeczy. Powinniśmy być na nie gotowi i je przyjąć. Liczba 6 to ucieleśnienie serca. Reprezentuje bezwarunkową miłość, empatię, matczyną troskę oraz uzdrawianie. Emanuje potężną, współczującą siłą i ciepłym światłem nadziei. Zachęca do służenia innym. Błyszczy we wszelkiego rodzaju związkach uczuciowych. Szóstka sprawia, że kochankowie czują się swobodnie w swoim towarzystwie. Daje opiekę, zaufanie oraz szczerość w wyrażaniu uczuć. Zacieśnia więzi. Pomaga zbudować solidne fundamenty rodzinne. 

Numer 6 w 2022 roku to znak, że mamy pozwolić sobie na lepsze życie. Odkrywajmy nowe umiejętności, a przyspieszymy swoją drogę do celu. Ten rok jest rokiem realizacji, wspieranym przez pozytywne energie. Przyjmijmy zatem bardziej optymistyczną postawę. Unikajmy ludzi, którzy się poddają, gdy sprawy stają się trudne. Pozostańmy wierni sobie i kontynuujmy swoją wewnętrzną pracę. Jeśli zaufamy swoim talentom, otworzy się przed nami wiele nowych drzwi.

Rok o wibracji 6 daje pewność co do przyszłości. Pracujmy nad stworzeniem solidnych fundamentów dla siebie i swoich bliskich. Podążajmy za głosem serca. Pomagajmy innym. To również rok sprzyjający dbaniu o zdrowie. Odporność po ostatnich dwóch latach może być niska. Czas poprawić nawyki żywieniowe, zacząć ćwiczyć, pić więcej wody oraz przyjmować właściwe suplementy. Szóstka chce, abyśmy zadbali o siebie w sposób odpowiedzialny. Warto wykonać szczegółowe badania, żeby dotrzeć do źródła problemu. W kolejnych miesiącach funkcjonowanie ciała powinno stać się naszym priorytetem.

Żeby pomóc sobie w codziennych wyzwaniach warto też opanować i kultywować sztukę odpuszczania  (Peter Russel – Jak odpuszczać)

 

Źródło: elle.pl

One thought on “Jutro rozpoczyna się nowy rok numerologiczny 2022 . Wielkie korzyści dla spraw miłosnych i rodzinnych

Dodaj komentarz