fbpx

Dziewczynka zwróciła się do swoich sąsiadów z ważnym apelem

Na profilu społecznościowym „Żoliborz Moje Miasto” pojawiło się zdjęcie ogłoszenia, którego autorką jest mała Kalina. Dziewczynka zwróciła się do swoich sąsiadów z ważnym apelem.

Grupę „Żoliborz Moje Miasto” obserwuje niemal 20 tys. internautów. Niedawno pojawiła się tam nietypowa prośba. Opublikowano odręcznie napisane ogłoszenie, którego autorką jest mała Kalina.

Młoda mieszkanka warszawskiego Żoliborza prosi swoich sąsiadów, by nie wyrzucali niepotrzebnego jedzenia i śmieci na chodnik, gdyż cierpią na tym zarówno zwierzęta, jak i ludzie.

„Drodzy sąsiedzi nie tylko z Żoliborza, przeczytajcie prośbę Kaliny i wszystkich zwierzaków!” – czytamy pod zdjęciem na grupie „Żoliborz Moje Miasto”.

Drogi sąsiedzie. Poprosiłabym wszystkich obywateli Żoliborza, którzy to czytają, żeby nie wyrzucali za okno resztek poobiadowych na chodnik, papierosów, butelek, maseczek, reklamówek, plastiku, przeterminowanego jedzenia. Mój pies na tym cierpi. I nie tylko on. My też będziemy. Pozdrowienia. Kalina i wszystkie zwierzęta – napisał dziewczynka w swoim liście.

Wpis, w którym opublikowano prośbę dziewczynki, spotkał się z aprobatą internautów. Wielu mieszkańców Żoliborza dołącza się do apelu dziecka.

„Pięknie. Najlepiej w ogóle nie śmiecić, szkoda, że młodsi muszą uczyć tego starszych”, „Dołączam się do tej prośby. Mamy od tego śmietniki”, „Super apel!!!! Bardzo dziękuję i też się dołączam do prośby”, „Ja jako właścicielka psa z ŻOLIBORZA mówię … TAK!!” – czytamy w komentarzach.

One thought on “Dziewczynka zwróciła się do swoich sąsiadów z ważnym apelem

Dodaj komentarz