fbpx

Zbliża się koniunkcja Wenus Mars, czyli najszczęśliwszy dzień w roku dla miłości

Podczas święta zakochanych, większość par skupia się na celebrowaniu swojego związku. W astrologii jednak najszczęśliwszy dzień dla miłości ma miejsce podczas koniunkcji Wenus Mars. Mówi się, że pocałunek tych planet aktywuje połączenia bratnich dusz i bliźniaczych płomieni.

W astrologii Wenus jest uważana za Boginię Miłości, a Mars za Boga Wojowników. Gdy połączą swoje siły w kosmicznym pocałunku, obdarują nas romantyczną energią. Ta siła aktywuje karmiczne kontrakty bratnich dusz oraz bliźniaczych płomieni.

Koniunkcja Wenus Mars pojawi się na niebie 15-16 lutego. W astrologii planety te to kochankowie, którzy są bohaterami starożytnych podań. Kosmiczny romans tej dwójki zawsze przynosi powiew świeżej energii. Singlom umożliwia poznanie bratniej duszy lub bliźniaczego płomienia, a osobom w związku pogłębienie relacji. To nie wszystko, ponieważ Wenus z Marsem niosą ze sobą o wiele więcej darów. Tym razem ich niebiański “pocałunek” odbędzie się w uziemionym Koziorożcu oraz pod wpływem radosnej pełni w Lwie. Wibracja zjawiska wyzwoli w nas namiętność, seksapil i pewność siebie. Jest to wspaniały czas na miłosne manifestacje.

Pocałunek Wenus i Marsa otworzy nas na nowe możliwości w miłości.

Astrolodzy są zgodni, że kosmiczne połączenie tych ciał niebieskich ma w sobie ogromny potencjał. Wenus i Mars to planety osobiste. Ta pierwsza reprezentuje kobiecość, a druga wszystko, co związane z mężczyznami. Gdy ze sobą romansują, zaczynają emanować silnym pożądaniem, które nie jest obojętne wobec istot ziemskich. Wenus porusza sprawy miłosne do przodu. Sprawia, że czujemy się atrakcyjni. Pomaga nam otaczać się harmonią, luksusem, sztuką i pięknymi rzeczami. Mars odpowiada za naszą motywację. Zachęca, by walczyć o to, na czym nam zależy. Skłania do podjęcia działania. Jest impulsywny, kieruje się agresją i ma niegasnący popęd seksualny. Koniunkcja Wenus Mars połączy energie obu tych planet, sprawiając, że będą funkcjonować jako jedność. Osoby z silną Wenus czy Marsem w horoskopie za chwilę będą czerpać z życia pełnymi garściami.

Energia Wenus z Marsem – wpływ na ciało i duszę

Pozytywna wibracja koniunkcji Wenus Mars pozwoli naprawić relację ze swoim ciałem. Większość z nas surowo ocenia swój wygląd. Dzięki wpływom obu tych ciał niebieskich połączymy się ze swoją wewnętrzną boginią. Pomoże nam w tym taniec, mantra miłości wypowiedziana do lustra czy też ziołowa kąpiel z olejkami. Zasługujemy na to, aby poczuć się pięknymi w swojej skórze. Spotkanie Wenus z Marsem sprawia, że energia tych planet zaczyna się odradzać. Męskie i żeńskie cechy w nas samych doświadczają głębokiej przemiany.

Wenus symbolizuje kobiecość. Ta energia wykracza poza płeć. Żyje w nas wszystkich oraz naturze. Duch kobiecości od starożytności jest symbolizowany przez wodę. To łza spływająca po policzku, poranna rosa, szum deszczu, tafla rzeki z odbijającym się blaskiem księżyca. Wenus swoimi wpływami podsyca nasze kreatywne płomienie oraz uczy bezgranicznej miłości.

Mars reprezentuje męską energię, która również wykracza poza płeć i jest zauważalna w naturze. Tę siłę symbolizuje ciepłe słońce, jasnoniebieskie niebo i uczucie spełnienia, gdy zamykamy oczy pod koniec dnia. W astrologii Mars jest uważany za planetę działania, motywacji oraz walki. Jego energia inspiruje nas do posuwania się naprzód, przezwyciężania lęków i odnajdywania wewnętrznej siły.

Koniunkcja Wenus Mars oferuje przywrócenie wewnętrznej harmonii. Jak połączyć się ze swoim pięknem i odwagą?
Jeśli chcesz stworzyć większą równowagę w swoim życiu, oto cenne wskazówki na czas koniunkcji Wenus Mars:

 • Posłuchaj intuicji
 • Spędź czas w pobliżu wody
 • Zrób kilka ćwiczeń otwierających serce
 • Ćwicz miłość do siebie
 • Otaczaj się rzeczami, które uważasz za piękne
 • Medytuj na łonie natury
 • Wykonaj energiczny trening
 • Przelej na papier to, o czym myślisz
 • Ustal plany i wyznacz nowe cele
 • Zjedz ciepłe, pikantne potrawy
 • Przyjmij postawę, że wszystko jest możliwe

Koniunkcja Wenus i Marsa po raz ostatni miała miejsce w lipcu 2021 roku. Spójrz wstecz na to zjawisko, aby zrozumieć, jak od tamtego czasu ewoluowały twoje postawy dotyczące miłości, związków i samej siebie.

Bliźniaczy płomień i bratnie dusze

Koniunkcja Wenus i Marsa aktywuje karmiczne kontrakty dusz. W jej czasie możemy spotkać bratnią duszę lub swój bliźniaczy płomień. Możliwe, że stworzymy z kimś nową relację lub doświadczymy duchowych przebudzeń, wobec swoich oczekiwań w miłości. Niektórzy zechcą zakończyć relację, która blokuje ich rozwój. Ktoś znaczący może nagle się z nami pożegnać, dając znak, że czas rozpocząć nowy rozdział.

Naszą drogę przetną nieprzypadkowe osoby, pojawiające się, aby nas uzdrowić. Nie bez powodu romans Wenus z Marsem nazywa się czasem pojednania. Kosmiczny pocałunek tych planet symbolizuje yin-yang Wszechświata. Wykorzystaj tę energię, aby znaleźć równowagę, kreatywność i motywację. Przypomnij sobie, że ty sama tworzysz jedność ze wszystkim wokół siebie. Jeśli pragniesz poznać tę wyjątkową osobę, manifestuj, a kosmos wysłucha twoich próśb.

Dodaj komentarz