fbpx

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia… w zabytkowym pociągu spowitym w neonowe światła i parę [wideo]

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia… w zabytkowym pociągu spowitym w neonowe światła i parę. Od 25 listopada do końca grudnia mieszkańcy południowo-zachodniej Anglii mogą oglądać niesamowity, magiczny przejazd Świetlistego Pociągu (Train of Lights). 

Nagranie poniżej pokazuje pociąg kolei parowej miasteczka Dartmouth w hrabstwie Devon. Wszystkie wagony pokryte są od przodu do tyłu kolorowymi światłami LED. Pociąg uruchomiono na okres świąteczny,  aby w tak okazały sposób uczcić  sezon Świętego Mikołaja.

Profesjonalny fotograf Scott Williams wraz ze swoją trzyletnią córką Kerkyrą obserwował scenę z mostu.

Poszliśmy specjalnie na ten most w Goodrington,, aby zobaczyć przejazd testowy. Pociąg prezentował się wspaniale. Kerkyra była zachwycona- powiedział Williams.

Przejazd pociągu odbywa się w 450-metrowym tunelu Greenway, który “prowadzi do magicznego lasu, pełnego świateł”.

Świąteczny Pociąg Świateł jest obecnie punktem obowiązkowym w świątecznym kalendarzu rodzin z tego regionu Anglii, ale także osób przyjezdnych.

Oszałamiający pokaz kończy się po opuszczeniu magicznego lasu, gdzie pasażerów witają migoczące światła Dartmouth odbijające się w rzece Dart.

Bilety dla 5-osobowej rodziny kosztują 85,00 GBP i można je zarezerwować na tej stronie.

Oczywiście najlepiej jest zobaczyć ten spektakl na żywo, ale jeśli nie mieszkasz akurat w pobliżu, to obejrzyj go u nas, aby poczuć ducha świąt…

 

 

 

Źródło: Good News Network

Opracowanie: Agata Pałach, blog Nigdy za późno

Dodaj komentarz