fbpx

Szczęśliwy finał poszukiwań 13-latki z powiatu tarnowskiego

Społeczność powiatu tarnowskiego odetchnęła z ulgą po wiadomości o pomyślnym zakończeniu poszukiwań 13-letniej dziewczynki, która zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Nastolatka wyszła z domu wczesnym rankiem, pozostawiając za sobą niepokojący list, co skłoniło rodziców i władze do natychmiastowej reakcji.

Poszukiwania rozpoczęły się przed południem, w szeroko zakrojonej akcji uczestniczyli strażacy, policjanci z kilku powiatów, a także wolontariusze. Do akcji włączono nowoczesne technologie, takie jak drony i psy tropiące, co pozwoliło na skuteczne przeszukiwanie terenów leśnych i trudno dostępnych.

Przełom nastąpił, gdy jeden z policjantów, wracając do domu po zakończonej służbie, natknął się na dziewczynkę idącą leśną ścieżką. Dzięki jego czujności i szybkiej reakcji 13-latka została odnaleziona i przekazana w ręce matki.

Choć dziewczynka została znaleziona cała i zdrowa, dla pewności została przewieziona do szpitala na profilaktyczne badania. To standardowa procedura w tego typu przypadkach, mająca na celu upewnienie się, że zdrowie fizyczne i psychiczne dziecka nie ucierpiało w wyniku przeżytych wydarzeń.

Dodaj komentarz