fbpx

Wyjątkowe urodziny sześciolatka

1

6-letni Glenn Buratti pochodzi z Osceola County na Florydzie. Cierpi na łagodną odmianę autyzmu i padaczkę. Ostatnio obchodził swoje urodziny. Jego mama Ashlee chciała, aby ten dzień był dla chłopca wyjątkowy. Zaprosiła na przyjęcie wszystkie dzieci z klasy. Niestety nikt się nie pojawił. Ashlee było bardzo przykro. Podzieliła się swoimi odczuciami z ludźmi z lokalnej grupy na Facebooku. Napisała: „Wiem, że to może wydawać się głupie, ale serce mi pękło, gdy na urodzinach mojego synka nie pojawiło się ani jedno dziecko, a zaprosiłam przecież całą klasę”.

Po zamieszczeniu postu w Internecie, do domu rodziny Buratti zapukało piętnaścioro dzieci z sąsiedztwa w towarzystwie rodziców. Jednak nie tylko oni zjawili się u małego Glenna.

2

 

 3

Ku zaskoczeniu chłopca, przed domem pojawili się także strażacy i policjanci. Z prezentami!

4

 

5

 

6

Załoga szeryfa i strażacy traktowali Glenna jak superbohatera. „Jestem pewien, że sąsiedzi patrzyli przez okna, co takiego dzieje się na naszym podwórku” – napisał na Facebooku tata chłopca. Dodał także: „To, co zrobiły dla nas lokalne służby było czymś naprawdę niesamowitym.”

7

  8

 

9

 

10

 

11

 

12

Biuro Szeryfa Hrabstwa Osceola zorganizowało jeszcze jedną niespodziankę. Śmigłowiec policyjny przeleciał tak nisko, że pilot był w stanie pomachać do Glenna. Czasem zrozumienie odnajdujesz przez przypadek… Internet odegrał tutaj kluczową rolę.

Źródło: dailymail.co.uk

Dodaj komentarz