fbpx

Mężczyzna spełnił marzenie autystycznego syna. Zobaczcie wzruszające wideo

Nagranie z koncertu “Coldplay”, na którym autystyczny chłopiec płacze słuchając piosenek ulubionego zespołu, stało się hitem sieci. Film zamieszczony w mediach społecznościowych zobaczyło ponad 4 miliony ludzi.

Wszystko zaczęło się kiedy Luis Velaquez postanowił spełnić marzenie swojego autystycznego syna Huillo i zabrać chłopca na koncert jego ulubionego zespołu. “Coldplay” grał akurat w Mexico City.

Z tego wzruszającego momentu powstało wideo, które na swoim koncie na Youtube zamieścił ojciec chłopca. Wideo zaczyna się w momencie, w którym brytyjski zespół gra na scenie jeden ze swoich hitów “Fix You”. Dla małego Huillo jest to tak ogromne przeżycie, że aż zaczyna płakać.

Pod zamieszczonym wideo w serwisie Youtube Luis Velaquez napisał: Zdecydowaliśmy się z żoną podzielić tym z całym światem. Musicie to zobaczyć. To mówi wszystko. “Coldplay” proszę, musicie to zobaczyć.

Na reakcję brytyjskiego zespołu nie trzeba było długo czekać. Zespół zamieścił na swoim oficjalnym koncie na Twitterze przejmującego tweeta, dzieląc się nim z ponad 16 milionami fanów.

Muzycy napisali: tego typu rzeczy sprawiają, że wszystko się opłaca.

Źródło: materiały prasowe

Dodaj komentarz