fbpx

24-latka za sterami boeinga, pokazuje jak wygląda jej życie i praca

Ma 24 lata i pilotuje jako kapitan samolotu Boeing 717. W jego załodze regularnie lata do Włoch, Grecji czy Hiszpanii. A jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 90 tysięcy osób.

Urodziła się w Amsterdamie, aktualnie mieszka na słonecznej Sycylii. 24-latka poza pasją do podróży i zamiłowania do mediów społecznościowych różni się od swoich rówieśniczek tym, że ma za sobą ponad 1200 godzin spędzonych w samolocie obsługującym regionalne trasy hiszpańskiej linii lotniczej Volotea.

Swoje konto na Instagramie zaczęła prowadzić dla rodziny i przyjaciół, ale szybko okazało się, że jej barwne życie przyciąga wzrok tysięcy obserwatorów z różnych stron świata.

Zaczęła jako nastolatka

„Za każdym razem, gdy byliśmy w pobliżu lotniska lub chociaż przejeżdżaliśmy obok, czułam ten dreszcz, gdy widziałam te wszystkie startujące maszyny” – mówi Lindy Kats.

Młoda kobieta dorastała w towarzystwie lotnisk i samolotów. Mimo wszystko jako 15-latka wyobrażała sobie zawód pilota przede wszystkim jako nieosiągalny i kosztowny. Z wiekiem jednak jej pragnienie przesiadki z fotela pasażera na stanowisko pilota dojrzało. Któregoś dnia w liceum po spotkaniu z osobami opowiadającymi o karierze na zakończeniu edukacji, udało jej się porozmawiać z przedstawicielami szkoły lotniczej. Jak sama wspomina po kilku latach, pierwsze samodzielne loty należały do najlepszych w jej dotychczasowej karierze.

Źródło: instagram.com/pilot_lindy/

Dodaj komentarz