fbpx

Nadchodzą Śląskie Rajtuzy! Z przodu Spodek, z boku – kopalnia

Nadchodzą Śląskie Rajtuzy! „Niy ważne, kaj ciśniesz, ślónskie rajutuzy są po to, coby sie wysztiglować tak na zicher!” – tak łódzka fabryka rajstop reklamuje rajstopy, na których umieszczono śląskie ikony architektoniczne – Spodek oraz szyb kopalniany.

– Słyszałam już takie komentarze, że panowie – dzięki naszemu projektowi – będą mogli wytłumaczyć swoim partnerkom, że nie patrzą przecież na nogi innej pani, ale na Spodek – żartuje Malwina Wadas, menadżer marki Gabriella. To właśnie ta łódzka fabryka rajstop wyprodukowała… śląskie rajtuzy. – Chcieliśmy w ten sposób przybić Śląskowi „piątkę” od Łodzi. Myślę, że to lokalny gadżet, z przymrużeniem oka – dodaje.

Zresztą Spodek i kopalniany szyb są zlokalizowane na takiej wysokości (w połowie uda), że mogą pokazać się wtedy, gdy zakrywająca je spódnica nieco „powędruje do góry”.

– To specjalnie zostało tak zrobione. Aby puścić oko do dziewczyn, które będą je nosić i do tych, którzy będą je oglądać – dodaje menadżerka z uśmiechem.

Początkowo mogłoby się wydawać, że firma przygotowała dwa wzory rajstop – jedne ze Spodkiem, drugie z kopalnią. Ale nadruki znalazły się wspólnie na jednej parze.

-Pomyśleliśmy, że jeśli zamkniemy cały Śląsk na jednej rajtuzie, to będzie to niekonfliktowe i będzie fajnym „kombo” – wyjaśnia Wadas.

Czytaj więcej na: slaskie.naszemiasto.pl

Foto: materiały prasowe

 

One thought on “Nadchodzą Śląskie Rajtuzy! Z przodu Spodek, z boku – kopalnia

  • 4 listopada 2017 at 09:37
    Permalink

    kim jest ta piękna modelka? 🙂

    Reply

Dodaj komentarz