fbpx

Niezwykle oryginalny sposób, na okazanie radości z narodzin dziecka

Narodzinom nowego członka rodziny zawsze towarzyszą wielkie emocje. Lecz tym razem, nawet pracownicy szpitala byli zaskoczeni, w jaki sposób przyszły tata zareagował na wieść, że został ojcem.

Pracownicy szpitala codziennie są świadkami silnych emocji, jakie towarzyszą ludziom, których napotykają w swojej pracy. Na korytarzach można zarówno usłyszeć śmiech jak i płacz. Szczególnie wyjątkowe są chwile narodzin, wtedy rodzice reagują w różny, często nieprzewidywalny sposób.

„Na Polnej rocznie rodzi się aż 7600 dzieci. Ale takie coś wiedzieliśmy po raz pierwszy”.

 

Taki podpis nad zdjęciem, pojawił się na stronie Ginekologiczno-Położniczego szpitala Klinicznego na Polnej. Na fotografii widać zaparkowane pod szpitalem auto, z oryginalnymi różowymi napisami: „jestem tatusiem” i „jestem tatą”. Do klamek przyczepione były różowe balony.

Szpital postanowił odnaleźć właściciela samochodu i udało się. Odezwała się mama córeczki, która potwierdziła, że ta historia dotyczy jej rodziny.

– Z radością mogę oznajmić, iż to mój kochany Skarb przyjechał po nas tym samochodem Jestem dumna i szczęśliwa… przy okazji dziękujemy za życzenia, córeczka nam rośnie. W domku również takie same powitanie było – napisała szczęśliwa mama.

Źródło: facebook

Dodaj komentarz