fbpx

Patrzenie na kobiece piersi sposobem na długowieczność mężczyzn!

Większość kobiet traktuje wpatrywanie się w biust przez mężczyzn jako obraźliwe. Jednak okazuje się, że takie zachowanie ma bardzo pozytywny wpływ na ich zdrowie. Widok kobiecych piersi może także dodać mężczyznom kilka dodatkowych lat życia!

Badania opublikowane na łamach Archives of Internal Medicine wskazują, że nawet samo myślenie o kobiecym biuście daje ciekawe rezultaty. W ramach testu, 756 pacjentów zapisywało swoje osobiste cele zdrowotne. Jednak tylko połowie z nich polecono każdego ranka myśleć o rzeczach przyjemnych – między innymi o kobiecych piersiach.

Po 12 miesiącach badań wykazano, że grupa mężczyzn stosująca się do tych zaleceń nie tylko bardziej poprawiła swój styl życia, ale także lepiej realizowała plan zdrowotny niż druga grupa pacjentów. Ponadto, mężczyźni, którzy każdego poranka myśleli o rzeczach przyjemnych i pozytywnych, chętniej zwiększyli swoją aktywność fizyczną.

W tym kontekście warto przytoczyć dawne badania przeprowadzone przez dr. Karen Weatherby, która poleciła grupie mężczyzn oglądanie kobiecego biustu codziennie przez 10 minut przez kilka lat. Wykazano, że uczestnikom tego nietypowego eksperymentu poprawiła się ogólna kondycja fizyczna, a także ciśnienie krwi oraz praca organów wewnętrznych. Tylko 10 minut wpatrywania się w piękne nagie piersi zostało porównane do 30-minutowego treningu na siłowni. Według Karen Weatherby, w ten sposób mężczyźni mogą wydłużyć swoje życie o 5 lat!

Źródło: medium.com

2 thoughts on “Patrzenie na kobiece piersi sposobem na długowieczność mężczyzn!

 • 6 kwietnia 2018 at 14:04
  Permalink

  U kobiet efekt byłby ten sam. Każdy kto był karmiony piersią, ma piersi jako jedno z pierwszych przyjemnych wspomnień w podświadomości, nie pamiętamy tego, ale gdzieś to w nas zostało. Nie rozumiem, czemu badania przeprowadzono tylko na mężczyznach.

  Reply
 • 6 kwietnia 2018 at 14:51
  Permalink

  Co do badań, a raczej samego faku, że mężczyźni lubią patrzeć na kobiecy biust to dla większości kobiet wyniki te nie są nowatorskie. To prawda, że ​​badania psychologiczne poświęcają dużo czasu na udowodnienie, że rzeczy, które się pojawiają, faktycznie zachodzą tak, jak my je postrzegamy. To badanie nie jest wyjątkiem. Jednak celem takich badań jest poznanie dogłębnych niuansów zachowania. Jakie podpowiedzi wywołują to zachowanie i jakie są źródła tych wskazówek? Czy są one biologiczne, społeczne, czy przekazane przez media?
  Tak czy siak to dobre wieści.

  Reply

Dodaj komentarz