fbpx

Kobieta spełniła marzenie swojego dziadka, po tym jak zdiagnozowano u niego śmiertelną chorobę

25-letnią Fu Xuewei prowadzi własną działalność w miejscowości Chengdu w Chinach. Niedawno podzieliła się w mediach społecznościowych swoimi zdjęciami ślubnymi. Na pięknych, emocjonalnych fotografiach brakuje jednak jednej osoby – pana młodego. Wszystko dla tego, że w sesji zdjęciowej biorą udział tylko Fu oraz jej 87-letni dziadek.

Fu Xuewei puki co nie ma planów, aby w najbliższym czasie wyjść za mąż, mimo to zdecydowała się zakupić i włożyć suknię ślubną, zrobiła to dla swojego dziadka. Mężczyzna we wrześniu ubiegłego roku poważnie zachorował, lekarze ostrzegli go, że nie zostało mu zbyt wiele czasu. 87-latek obawiał się, że nigdy nie spełni się jego największe marzenie, aby poprowadzić swoją wnuczkę do ślubu. Fu Xuewei postanowiła jednak zaskoczyć dziadka i spełnić jego życzenie, nim będzie na to za późno.

Kobieta zachowując wszystko w tajemnicy, powiedziała dziadkowi że zabiera go na badania, jak się później okazało, celem podróży była jednak ślubna sesja zdjęciowa.

Fu była wychowywana przez dziadków po tym jak jej rodzice się rozwiedli, miała wtedy dziesięć lat. Z opiekunami łączy ją bardzo silna więź. Kobieta ma nawet tatuaż, przedstawiający wizerunek dziadka.

„W styczniu  wytatuowałam sobie na ramieniu portret mojego dziadka , ponieważ chcę, aby moi przyjaciele i dzieci wiedziały, jak wyglądał i ile dla mnie znaczył” – powiedziała.

Źródło: boredpanda.com

 

One thought on “Kobieta spełniła marzenie swojego dziadka, po tym jak zdiagnozowano u niego śmiertelną chorobę

  • 11 kwietnia 2018 at 10:55
    Permalink

    Wspaniałe świadectwo nieskończonej miłości. Zachwycające

    Reply

Dodaj komentarz