fbpx

Polski pracodawca wręczył pracownikowi nietypowe wypowiedzenie, dołączył do niego bilety lotnicze

Polscy pracodawcy nie mają najlepszej opinii wśród pracowników. Powszechnie uważa się, że wolą krytykować niż chwalić, a wynagrodzenie często nie jest adekwatne do trudów pracy. Jest jednak pracodawca który udowodnił, ze nie jest to regułą.

Jeden z pracowników cukierni Deseo otrzymał jakiś czas temu nietypowe „wypowiedzenie”:

„W związku z nagminnymi naruszeniami zasad zdrowego rozsądku, wypowiada się Panu umowę współpracy w dniach 01.01.2018-21.01.2018 i kieruje na przymusowy urlop wypoczynkowy”.

„Ponadto, w imieniu Zarządu Deseo Polska sp. z o.o., chciałbym Panu serdecznie podziękować za 2 lata niezwykle owocnej współpracy”. Napisano na dokumencie – cytując – „serce, jakie Pan oddał tej firmie, za to, że nie opuści Pan pracowni w najgorszym dla firmy momencie, za poświęcenie, za spędzone godziny i nadgodziny”. […]  „za pot i łzy, jakie zostawił Pan w Deseo, za postawę, która powinna być wzorem dla Pana zespołu (no może poza licznymi wybuchami złości) oraz „za wszystko, co wniósł Pan do Deseo, co spowodowało, że obecnie jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą.”

Do wypowiedzenia dołączono dwa bilety lotnicze na trasie Warszawa-Bangkok-Warszawa dla pracownika i jego narzeczonej.

Gratulujemy pomysłu i zachęcamy innych do naśladowania. Warto doceniać dobrych pracowników, to oni są fundamentem każdego przedsiębiorstwa, o czym większość pracodawców zdaje się zapomina.

 

Źródło: facebook.com/deseopatisserie/

One thought on “Polski pracodawca wręczył pracownikowi nietypowe wypowiedzenie, dołączył do niego bilety lotnicze

Dodaj komentarz