fbpx

Genialna poduszka zapobiega drętwieniu ręki kiedy śpimy “na łyżeczkę”

Jeśli twój partner kiedykolwiek narzekał, że drętwieje mu ręka kiedy śpicie w pozycji “na łyżeczkę” oznacza to, że potrzebujecie w swoim życiu poduszki “Coodle Pillow”. Większość z nas kocha się przytulać. Bycie w ramionach bliskiej nam osoby ma w sobie coś kojącego, relaksującego, wręcz terapeutycznego.

Jednakże, jeśli jesteś “dużą łyżeczką” często taką przyjemność musisz przypłacić zdrętwiałą ręką, a wszystko dzięki “mniejszej łyżeczce” leżącej obok ciebie. Dokładnie tego doświadczył Bob, leżąc obok swojej dziewczyny Shirley, postanowił więc rozwiązać swój problem. Rozciął trochę pianki, po czym owinął fragment okrągłego plastiku, który wygiął w piecu, tworząc poduszkę w kształcie tunelu. Tak też narodziła się poduszka “Coodle Pillow”.

Chociaż Bob i Shirley otrzymali patent na ten produkt, wszystkie ich plany biznesowe zostały zawieszone, ponieważ pobrali się i urodziły im się dzieci. Teraz jednak poduszka “Coodle Pillow” powraca i jest dostępna do kupienia na Amazon od 65,00 USD. Chociaż poduszka “Coodle Pillow” jest idealna dla ludzi w związku, to możesz również cieszyć się nią będąc singlem, wykorzystując ją na przykład do podparcia się podczas oglądania telewizji lub czytania.

Oficjalna strona“Coodle Pillow” opisuje produkt jako:

“Niesamowita “Coodle Pillow” to jedyna w swoim rodzaju poduszka. Jej rewolucyjny, opatentowany system projektowania nawiasów klamrowych całkowicie uniemożliwia zgniecenie ręki przez wagę własnej głowy lub głowy przytulającego się partnera. Teraz twoja ręka nie zdrętwieje kiedy zaśniesz. Przytulaj się więc wygodnie przez całą noc! Poduszkę można używać  na wiele sposobów. Używaj jej kiedy śpisz “na łyżeczkę” ze swoim partnerem. Podeprzyj się na “Coodle Pillow” oglądając telewizję, czy korzystając z innych urządzeń elektronicznych. Zabierz ją na kemping i na swoją następną podróż. “Coodle Pillow” jest wykonany z wysokiej jakości amerykańskiej pianki. Klamry i poszewki są wytwarzane w Ameryce.”

Źródło: scienceinsanity

Tłumaczenie: Joanna MM

Dodaj komentarz