fbpx

Staż przy… pilnowaniu żółwi na Malediwach! Praca marzeń? Za kilka dni można aplikować

Praca to pewnie zbyt wiele powiedziane, bo chodzi o dwutygodniowy staż… przy pilnowaniu żółwi na Malediwach! Staż może i bezpłatny, ale pracodawca zapewnia przelot w obie strony, zakwaterowanie w willi na wodzie oraz pełne wyżywienie.

Luksusowy hotel na Malediwach, Coco Palm Dhuni Kolhu, zatrudnia stażystę do swojego Ośrodka Ratowania Żółwi Morskich na dwa tygodnie w sierpniu. Osoba, która przebrnie kwalifikacje otrzyma loty w obie strony, zakwaterowanie oraz wyżywienie, wszystko o wartości 24 000 PLN!!!

Wybraniec będzie mógł pracować pod okiem weterynarzy, którzy będą instruować stażystę i zadbają o to, żeby jego praca była efektywna.

Do jego dyspozycji będzie luksusowy bungalow na wodzie.  Stażysta będzie miał również okazję skorzystać z niektórych atrakcji dostępnych dla hotelowych gości – np. rejs o zachodzie słońca czy nurkowanie z delfinami.

Aplikant musi wysłać 3-minutowy filmik oraz list motywacyjny wyjaśniający dlaczego to właśnie on nadaje się do tej pracy najbardziej. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie, ale aplikanci powinni mieć ukończone 18-lat.

Podania będzie można składać od 17 czerwca do 1 lipca na stronie hotelu TUTAJ.

 

Źródło: wakacyjnipiraci.pl

One thought on “Staż przy… pilnowaniu żółwi na Malediwach! Praca marzeń? Za kilka dni można aplikować

  • 1 maja 2022 at 20:55
    Permalink

    Dwa tygodnie chyba optymalnie, bo jednak wyspy na Malediwach są często trochę odcięte od świata.

    Reply

Dodaj komentarz