fbpx

Śpiewający ksiądz: to nie pierwszy ślub z jego popisem wokalnym. Posłuchaj “You Raise Me Up”

1

Śpiewający ksiądz z Irlandii, który na ślubie zaśpiewał utwór “Hallelujah” Leonarda Cohena, to nowy bohater internetu. Okazuje się, że kapłan ma na koncie inne występy. W internecie można znaleźć wideo, na którym ksiądz Ray Kelly śpiewa piosenkę “You Raise Me Up”.

 

Ślub Leah i Chrisa O’Kane obejrzało już prawie osiem milionów internautów. Sprawcą zamieszania jest śpiewający ksiądz Ray Kelly. Jego cover “Hallelujah” Leonarda Cohena to nie pierwszy taki występ. W sieci można znaleźć księdza śpiewającego “You Raise Me Up”.

Śpiewający ksiądz, odkąd stał się bohaterem internetu, zdążył już udzielić kilku wywiadów. W rozmowie z BBC Radio kapłan Ray Kelly przyznał: – Leah i Chris nie wiedzieli, że im zaśpiewam. To była niespodzianka. Kilka dni wcześniej na próbie powiedziałem, że może będę śpiewał, ale oni potraktowali to jako żart.

Ray Kelly jest profesjonalnym wokalistą. Właśnie pracuje nad swoim… trzecim albumem. – Uwielbiam śpiewać, ale nie chciałbym robić tego na pełen etat. Moim powołaniem jest posługa kapłańska. Na swoje umiejętności wokalne patrzę w ten sposób: dostałem dar, więc muszę go dobrze spożytkować – przyznał śpiewający ksiądz w rozmowie z BBC.

 

Źródło: http://muzyka.onet.pl/newsy/spiewajacy-ksiadz-to-nie-pierwszy-slub-z-jego-popisem-wokalnym-posluchaj-you-raise-me/8gf19?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=onetsg_fb_info&utm_campaign=onetsg_fb

Dodaj komentarz