fbpx

Marcin Patrzałek gwiazdą amerykańskiego “Mam talent!”

18-letni Marcin Patrzałek z Kielc wziął udział w programie “America’s Got Talent”, amerykańskiej wersji show “Mam talent!”, który w Polsce emituje stacja TVN.

Jury, w składzie z Howie Mandelem, Gabrielle Union, Julianne Hough oraz twórcą formatów “X Factor” i “Mam talent!” Simonem Cowellem, było pod wielkim wrażeniem talentu Patrzałka. Za swój gitarowy popis, połączenie V symfonii Beethovena i “Toxicity” z repertuaru System of a Down, otrzymał owacje na stojąco i pochwały najbardziej krytycznego zwykle Simona Cowella. “99 proc. osób, które wchodzą na scenę z gitarą, nie potrafią na niej grać. Ty zademonstrowałeś, po co ten instrument stworzono. To było wspaniałe” – komentował Cowell.

Marcin Patrzałek jest dobrze znany telewizyjnej publiczności w Polsce. W 2015 roku w wieku 14 lat wygrał 9. edycję programu “Must Be The Music. Tylko muzyka” w Polsacie. Trzy lata później zwyciężył we Włoszech w “Tu si que vales”. Po zwycięstwie we włoskiej edycji show przyznał, że swoją wygraną chce przeznaczyć na naukę w prestiżowej szkole muzycznej w Bostonie.

Czytaj więcej na: kultura.onet.pl

Dodaj komentarz