fbpx

Piosenka “Piesek leci” podbija serca nie tylko dzieci. To początek wielkiej akcji “Polska bez Schronisk”.

Piesek ze schroniska wkracza do serc dzieci i rodziców. To właśnie o piesku i o miłości jaką nam dają zwierzęta jest piosenka o pięknym tytule “Piesek Leci”.
Swoją premierę miała 4 października w Światowy Dzień Zwierząt.

Jej wykonawcami są: Majka Jeżowska, Włodek Paprodziad Dembowski i 7-letnia Natalka Justyniarska.

Powstała ona z potrzeby serca Toma Justyniarskiego, znanego pisarza i przyjaciela zwierząt, autora lektury szkolnej “Psie troski”.
Magnetycznym głosem i piękną energią hipnotyzuje Majka Jeżowska, a męski spokój i dobry nastrój  wprowadza Włodek PAPRODZIAD Dembowski. Całość dopieszcza swoim niewinnym wykonaniem i dziecięcym głosem 7- letnia Natalka Justyniarska i sprawia, że piosenka trafia do serc Polaków.

Piosenka swoją premierę miała on line na YouTube, a jej link zamieszczają na swoich stronach szkoły, przedszkola i Domy Kultury Z całej Polski. Nauczyciele i rodzice piszą, że będą uczyć swoje dzieci tej piosenki. Jest pierwsza taka pozytywna piosnka o adopcjach i bezdomnych zwierzętach.

“-Piosenka działa! Zamieszczajcie ją na stronach! To jest akcja edukacyjna, która poruszy całą Polskę! Dowodem na to że piosenka działa są pierwsze dwie adopcje”- cieszy się Tom Justyniarski, pomysłodawca piosenki.

” -Podczas prac nad tą piosenką Włodek Paprodziad Dembowski adoptował pieska ze schroniska “Krysię”,  więc będzie tak też z całymi polskimi rodzinami”- dodaje Justyniarski.

Piosenka jest początkiem wielkiej akcji “Polska bez Schronisk”. Mówi o odpowiedzialnych adopcjach. Oraz o edukacji dzieci, dzięki której możemy podnieść świadomość dzieci i poradzić sobie z bezdomnością zwierząt w schroniskach. Dokonać tego można z dziećmi i z ich miłością do zwierząt.

“Miłością sprawimy, że schroniska będą puste”- tak kończy piosenkę mała piosenkarka Natalka.

Niech więc ta iskra rozejdzie się po całym Świecie. Zamieszczajcie i śpiewajcie piosenkę “Piesek Leci”.

 

Kontakt do autora pomysłu i wszelkie informacje: Tom Justyniarski nr tel. 690935300

Dodaj komentarz