fbpx

17-stolatek z Brazylii założył schronisko dla bezdomnych zwierząt

Młody Eduardo Caioado z Anápolis postanowił uratować tyle zwierzaków, ile tylko zdoła. W tym celu chłopiec założył EduPaçoca Institute i wynajął lokal dla swoich podopiecznych. W jego schronisku znajdują się aktualnie 22 psy i cztery koty.

Już od małego Eduardo kochał zwierzęta i chciał im pomagać. Od dziewiątego roku życia zaczął pomagać bezdomnym psom i kotom w swoim rodzinnym mieście. Dzięki pomocy rodziców w końcu udało mu się założyć swoje schronisko, którym kilka dni temu pochwalił się światu w mediach społecznościowych.-Spełniło się moje wielkie marzenie! Udało mi się otworzyć schronisko. Działa w wynajętym budynku, dzięki pomocy sponsorów. Teraz mam pod opieką dwadzieścia 22 psy i cztery koty. Chcę, żeby czuły się jakby już miały dom. Żeby wiedziały, że nawet jeśli nikt ich nie adoptuje, zostaną ze mną do swoich ostatnich dni.  – opowiada Eduardo w rozmowie z portalem Bored Panda.


Jak przyznaje siedemnastolatek, chce on leczyć nie tylko rany fizyczne zwierząt którymi się opiekuje, ale też ich poranione dusze.

Dla Dobrych Wiadomości Anna BudzowskaŹródło: Bored Panda, fot. instagram.com/megaedu1

Dodaj komentarz