fbpx

Niewidomy 12-letni Igor marzył, by zagrać koncert. W Łazienkach czekała na niego niespodzianka

Wiele osób stało w długiej kolejce, aby posłuchać 12-letniego Igora Sobierajskiego, grającego na fortepianie. Chłopiec jest niewidomy, ale został obdarzony genialnym słuchem. Koncert był dla niego niespodzianką. Rodzice przywieźli go do Warszawy pod pretekstem zwiedzania.

Igor od dawna pragnął wystąpić przed większą publicznością, tej pory 12-letek grał tylko w domu lub w szkole. Marzenie chłopca postanowił spełnić Daniel Rusin, youtuber znany jako Reżyser Życia.

W sobotę Rusin napisał krótki post na Facebooku, w którym poinformował o przygotowywanej akcji.

„Reżyserzy! Wyreżyserujmy niewidomemu chłopcu dzień 🙂  Jutro, w niedzielę o 12:45 organizuję koncert niespodziankę dla niewidomego 12 letniego chłopca. Pięknie gra na fortepianie a jego marzeniem jest zagrać przed większą publicznością. Do tej pory grał tylko w domu więc… zróbmy mu niespodziankę 🙂 Wystarczy że się zjawicie w Łazienkach Królewskich w Warszawie, w sali Balowej w Pałacu na wodzie o 12:45. Jego mama go przywiezie,chłopak o niczym nie wie,będziemy na niego czekać i posłuchamy jak gra 🙂 Może być pięknie „ – zachęcał youtuber.

Odzew internautów – jak przyznał organizator – przerósł jego największe oczekiwania. Post został udostępniony ponad siedem tysięcy razy, a do Łazienek, które udostępniły chłopcu salę i instrument – przybyły prawdziwe tłumy.

Aby dostać się do środka, trzeba było uzbroić się w cierpliwość i odczekać w kolejce, ale – sądząc po reakcjach publiczności – było warto.

Więcej twórczości Igora możemy znaleźć na jego kanale na youtube.

Źródło: facebook.com/pg/Rezyser.Zycia

Dodaj komentarz