fbpx

Kreatywni rodzice w prezencie urodzinowym odtworzyli dzieciom wycieczkę do McDonald’s

Trudno jest wytłumaczyć dzieciom, że większość lokali gastronomicznych, w tym ich ulubiony McDonald’s, jest zamknieta. Rodzice małej Marekury postanowili jednak zrobić wszystko, aby drugie urodziny ich córki były wyjątkowe.

Ta marokańsko – włoska para mieszkająca w Nowej Zelandii z dużą wyobraźnią i pomocą bliskiego przyjaciela odtworzyła dzieciom przejażdżkę do McDonald’s.

Ulubioną przekąską Marekury był cheeseburger ze słynnej restauracji typu fast food, ale ponieważ wszystkie restauracje były chwilowo zamknięte, wymyślili plan zainstalowania własnego okna na wynos, które znajdowało się w domu ich przyjaciela.

„Co robimy w samochodzie?” – zapytali rodzice, gdy cała czwórka jechała razem.

„Nie wiem” – odpowiedziały ich dzieci.

Dobre nastroje zaczęły się, gdy dzieci zobaczyły mundur ze złotymi łukami, w który ubrany był znajomy rodziców. Przebrany mężczyzna otworzył okno swojego domu, po czym przekazał rodzinie przygotowane torby ze znanymi logotypami. W środku znajdowało się jedzenie domowej roboty, owinięte w specjalnie przygotowany przez nich papier.

Oczywiście rodzice nie zapomnieli o zabawce, którą dołącza się do każdego zestawu Happy Meal. Wszystkie detale zostały odtworzone przez nich własnoręcznie.

OBEJRZYJ jak się bawili podczas przejażdżki.

Dla Dobrych Wiadomości Anna Budzowska

Dodaj komentarz