fbpx

Matt Kahn. Na świecie nazywają go facetem od KOCHAM CIĘ…

 

Matt Kahn – nauczyciel duchowy i mówca intuicyjny. W Polsce jest jeszcze niezbyt znany, ale w innych krajach ma wielką rzeszę sympatyków. Na świecie nazywają go facetem od KOCHAM CIĘ…

Jego wykłady na kanale YouTube (True Divine Nature) śledzi ponad 9 milionów  ludzi na całym świecie. Autor bestsellerowej „Rewolucji Miłości” (Wydawnictwo Biały Wiatr, 2016) znany jest jako człowiek o niezwykłej wrażliwości, autentyczności, a także znakomitym  poczuciu humoru. Korzystając ze swoich intuicyjnych zdolności widzenia, słyszenia, odczuwania i bezpośredniego poznania,  towarzyszy i pomaga ludziom w uzdrowieniu ciała, przebudzeniu świadomości oraz przemianie rzeczywistości dzięki sile miłości. Jego słowa, mówione i pisane, niosą ze sobą mądrość, która inspiruje głęboki duchowy wzrost, równoważy prawą i lewą półkulę mózgu, oczyszcza i porządkują podświadomość, a także wycisza nadmiernie pobudzony system nerwowy. W efekcie wiele osób doświadcza większej harmonii emocjonalnej, redukcji stresu, lęku, zwątpienia, poczucia bliższej łączności z życiem, większej bliskości w relacjach, samorealizacji, a nawet spontanicznych remisji chorób.

Matt Kahn

Właśnie ukazała się książka, która nie ma swojego odpowiednika nigdzie na świecie.  “Najważniejsza Odpowiedź” to zbiór wykładów przetłumaczonych i opublikowanych przez ludzi, którzy doceniają moc przekazu Matta, ponieważ wiedzą z własnego doświadczenia, jak wiele może on zmienić w pojedynczych osobach oraz całych społeczeństwach.

Autor, w swoim niepowtarzalnym stylu mówi tu o miłości, akceptacji  i szacunku. O nowym podejściu do przeciwności  losu, do związków, i o czasie, w którym żegnamy stare wzorce, po to tylko, by powitać nowe. A także o najważniejszej decyzji, jaką możemy podejmować każdego dnia, żeby odnajdywać własne kierunki, wsparcie i nowe perspektywy.

Nie przegap tej książki. To katalizator zmian, które obecnie  wszyscy przechodzimy. To świeże powietrze, które po otwarciu okna wpada do dusznego pokoju. To szczery przyjaciel, który cię rozumie i prowadzi do Najważniejszej Odpowiedzi.

Książkę wydało rzeszowskie Wydawnictwo Biały Wiatr i znajdziecie ją TU

 

Dodaj komentarz