fbpx

Po 14 synach w końcu urodziła im się córka! To słynna rodzina w USA

Para ze stanu Michigan, która ma 14 synów, prawie 30 lat po narodzinach pierwszego syna powitała na świecie pierwszą córkę – poinformowała w piątek agencja AP.

45-letnia Kateri Schwandt urodziła Maggie Jayne w czwartek w Grand Rapids. Jay Schwandt, również 45-latek, powiedział, że on i jego żona “są bardzo szczęśliwi i bardzo podekscytowani, że Maggie Jayne dołączyła do rodziny”.

Ten rok był pamiętny z wielu powodów, ale Maggie jest najwspanialszym prezentem, jaki mogliśmy sobie wyobrazić – stwierdził po narodzinach dziewczynki.

Najstarszy syn pary, 28-letni Tyler, powiedział, że jego rodzice myśleli, iż nigdy nie będą mieli córki. Dodał, że w ich domu w Lakeview prawdopodobnie nie ma niczego różowego. “Nie wiem nawet, czy moja mama ma jakieś różowe ubrania” – stwierdził Tyler.

Rodzina Schwandtów była wcześniej wielokrotnie opisywana w lokalnych i krajowych mediach. Rodzice 14 chłopców i jednej dziewczynki zaczęli się spotykać w szkole średniej. Pobrali się w 1993 r., przed rozpoczęciem studiów, a zanim je ukończyli, mieli już trzech synów.

 

 

Źródło: polsatnews.pl  niezalezna.pl

 

Dodaj komentarz