fbpx

Już dziś na niebie niezwykłe zjawisko. Na czym polega pełnia Bobrzego Księżyca?

Listopadowa pełnia Księżyca nazywana jest Pełnią Bobrzego Księżyca albo Szronową Pełnią.
Skąd nazwa tego zjawiska? Listopadowa pełnia została powiązana z bobrami, ponieważ właśnie wtedy te zwierzęta budują swoje zapory na zimę. A że najbardziej lubią pracować właśnie w nocy, przy świetle Księżyca, listopadową pełnię nazwano na ich cześć.

Nadchodząca pełnia wypadnie na tle gwiazdozbioru Bliźniąt i będzie połączona z półcieniowym zaćmieniem Księżyca. Co to dla nas oznacza? Odkrycie czegoś nowego! Bliźnięta to znak zodiaku wiecznie poszukujący nowych sposobów patrzenia, często zmieniający perspektywę. Dlatego podczas nadchodzącej pełni możemy poczuć, że potrzebujemy spojrzeć na ważne dla nas sprawy inaczej niż dotychczas. Zaczną nas interesować nowe rozwiązania i cele. Wielu z nas zapragnie wyruszyć w podróż, przeprowadzić się lub na jakiś czas zmienić miejsce pobytu.

Pełnia w Bliźniętach przyniesie nam powiew optymizmu. Jeśli przez ostatnie kilka tygodni odczuwaliśmy zmęczenie, teraz odżyjemy. Warto przypomnieć, że to zjawisko będzie miało miejsce na początku sezonu Strzelca, czyli najbardziej energicznego znaku zodiaku. Zaczniemy myśleć bardziej pozytywnie, będziemy mieli chęci do działania. Nabierzemy też ochoty do zabawy i żartów.
Dla znaków zodiaku związanych z żywiołem Powietrza (Bliźnięta, Wodnik, Waga) i Ognia (Baran, Lew, Strzelec) może to być szczególnie inspirujący czas. Przyjdą do was świetne pomysły, które zapewnią wam sukces w 2021 roku – pod warunkiem, że gdzieś je sobie zapiszecie i o nich nie zapomnicie. Bliźnięta to znak komunikacji, więc nadchodząca pełnia będzie doskonałą okazją do przeprowadzenia ważnych rozmów. Dotyczy to wszystkich znaków zodiaku!

 

Źródło: chillizet.pl

Dodaj komentarz