fbpx

Nastoletnia Niemka tworzy niesamowite fryzury, które wyglądają jak wzory na szydełku [VIDEO]

Nie zawsze potrzebujesz drogich przyborów, żeby tworzyć niesamowitą sztukę. Ta 17-letnia Niemka o imieniu Milena zyskała popularność na Instagramie dzięki swoim nadzwyczajnym warkoczom. Korzystając z główki fryzjerskiej, tworzy na włosach różnorodność fascynujących projektów, takich jak kwiaty, serca, a nawet wzory przypominające te wykonane na szydełku.

Milena, jak sama o sobie mówi, jest fryzjerką-samoukiem, i tworzenie fryzur to jej sposób na wyrażanie się. Do jej najbardziej popularnych dzieł należą koki w stylu róż, gdzie włosy zostały zebrane w wielu warstwach tak, że przypominają płatki kwiatów. Milena zaplata również długie włosy w zawiłe wzory, które przypominają sploty tkanin. Choć wiele z jej fascynujących projektów wydaje się niemożliwych do wykonania, ta młoda artystka robi także filmiki instruktażowe, na których pokazuje, jak wykonać kultowy warkocz 3D, oraz jak zrobić koka na siedem prostych sposobów.

Przewiń w dół, żeby zobaczyć więcej wspaniałych fryzur wykonanych przez Milenę i odwiedź jej profil na Instagramie, żeby być na bieżąco z jej najnowszymi dziełami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tłumaczenie: Ola Kotlęga

Źródło: mymodernmet.com

 

Dodaj komentarz