fbpx

Automaty Paczkowe ORLEN Paczki już dostępne!

Jeśli jesteś sprzedawcą internetowym, z pewnością zależy Ci na tym, aby każde zamówienie dotarło do klienta szybko i bezproblemowo. Ekspresowa dostawa i możliwość wygodnego odbioru paczki przekładają się na większe zadowolenie Twoich Klientów. Jeśli jeszcze nie słyszałeś o Automatach Paczkowych i usłudze ORLEN Paczka, najwyższy czas to zmienić! Szybki i wygodny odbiór paczek, duża ilość punktów odbioru oraz nowoczesna aplikacja mobilna to cechy, które czynią ORLEN Paczka wyjątkowo konkurencyjną usługą na rynku przesyłek.
Automaty Paczkowe – co to takiego?

Wiele osób przez znaczną część dnia przebywa poza domem, co utrudnia odbiór zamówionej paczki od kuriera. Automaty Paczkowe to nowoczesne rozwiązanie opracowane z myślą o wygodnym odbiorze paczki w dogodnym dla siebie terminie. Odbiorca zostaje poinformowany o dotarciu przesyłki za pomocą SMSa i e-maila z kodem odbioru lub powiadomienia w aplikacji mobilnej. Czas odbioru przesyłki wynosi aż 3 dni, a jeśli to wciąż za mało, odbiorca może przedłużyć ten termin o dodatkowy dzień za pośrednictwem aplikacji. Nowoczesne Automaty Paczkowe zdecydowanie ułatwiają odbiór paczek, zwłaszcza tym klientom, którzy większość czasu spędzają poza domem i nie mogą odebrać przesyłki od kuriera.

Automaty Paczkowe są zlokalizowane przy stacjach paliwa ORLEN, na osiedlach mieszkaniowych, a także w punktach handlowych i usługowych. Liczba Automatów Paczkowych do końca roku 2021 ma wynosić już ponad 500, natomiast w 2022 roku ma ich być dostępnych aż 2000. Dzięki temu odbiór paczek stanie się jeszcze łatwiejszy i szybszy.

Wygodne nadawanie i odbieranie przesyłek dzięki usłudze ORLEN Paczka

Chcesz rozwijać sprzedaż w internecie? W takim razie koniecznie zapewnij swoim klientom szybką dostawę i możliwość wygodnego odbioru zamówień! Kupując w internecie, wiele osób zwraca szczególną uwagę na czas dostawy oraz dostępne opcje doręczenia paczki. Elastyczna oferta, która w pełni odpowiada na potrzeby klienta, to klucz do sukcesu w e-commerce. Nowoczesne Automaty Paczkowe dopasowują się do wymagań odbiorców, umożliwiając łatwy odbiór paczek w najbardziej dogodnym terminie. Korzystając ze specjalnej aplikacji mobilnej ORLEN Paczka, odbiorca może śledzić swoją przesyłkę, zdalnie otworzyć skrzynkę, a w razie potrzeby przedłużyć termin odbioru o jeden dzień. Kiedy paczka zostaje umieszczona w Automacie Paczkowym, odbiorca natychmiast otrzymuje powiadomienie mailowo oraz w aplikacji, a jeśli jej nie posiada, w wiadomości SMS.

Automaty Paczkowe stanowią korzystne rozwiązanie zarówno z punktu widzenia klientów, jak również sprzedawców internetowych. Na stronie internetowej www.orlenpaczka.pl można w łatwy i szybki sposób nadawać przesyłki do wskazanego punktu za pomocą formularza nadań, a następnie wysłać je w najbliższym Automacie Paczkowym, wybranych stacjach ORLEN lub w punkcie partnerskim.

Więcej informacji na temat Automatów Paczkowych, a także mapę lokalizacji wszystkich punktów odbioru znajdziesz na stronie www.orlenpaczka.pl.

One thought on “Automaty Paczkowe ORLEN Paczki już dostępne!

Dodaj komentarz