fbpx

Polka zwyciężyła w finale 70. edycji konkursu Miss Świata!

Karolina Bielawska podczas finału została wybrana Miss Świata 2021. To druga Polka w historii, która otrzymała tytuł najpiękniejszej kobiety. Pochodząca z Łodzi 23-latka jest studentką i pracuje jako modelka.

Reprezentantka Polski zachwyciła światowe jury 70. edycji najsłynniejszego konkursu piękności. Oprócz ujmującej urody dała się poznać jako inteligentna, pełna pasji kobieta.

Laureatka nie kryła wzruszenia podczas koronacji.

– Kiedy usłyszałam moje nazwisko, byłam w szoku. Nie mogę w to uwierzyć. Mam zaszczyt nosić koronę Miss World i nie mogę się doczekać, aż zabiorę się do pracy. Zapamiętam ten niesamowity konkurs w Portoryko do końca życia – powiedziała Bielawska zaraz po wyborze.

To drugi tytuł Miss World dla Polski. W 1989 r. zdobyła go Aneta Kręglicka. W finale konkursu Bielawska pokonała reprezentantkę Wybrzeża Kości Słoniowej Olivię Yace i Stanów Zjednoczonych Shree Saini.

„Chciałabym podziękować wam wszystkim za ogromne wsparcie podczas tej pięknej podróży! Jestem niezmiernie wdzięczna za wszelką życzliwość, miłość i pomoc, którą otrzymałam. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby reprezentować Polskę tak dumnie, jak tylko potrafię” – napisała laureatka na Instagramie.

Karolina jest studentką, pracuje jako modelka. Ma nadzieję zostać prezenterką telewizyjną i mówcą motywacyjnym.

Jej największą pasją są podróże. Lubi pływać i nurkować. Karolina jest także wielbicielką wolontariatu i nieustannie wspiera bezdomnych – opisano Polkę na stronach Miss World.

Dodaj komentarz