fbpx

Ta kobieta piła codziennie 3 litry wody przez 4 tygodnie. Efekt jest niesamowity!

42 letnia Sarah Smith od dłuższego czasu cierpiała na ciężkie napady migreny. Lekarze ustalili, że powinna pić zdecydowanie mniej kawy i więcej wody. To był eksperyment, którego Sarah chciała się podjąć. Codziennie przez miesiąc postanowiła pić 3 litry wody.

Po dwóch tygodniach:

Sarah co tydzień wykonywała zdjęcie swojej twarzy, aby zobaczyć, czy faktycznie coś w jej wyglądzie się zmienia. W porównaniu do początku jej skóra już wyglądała inaczej. Bóle głowy też jakby ustały i kobieta zaczęła czuć się jak inna osoba.

2

Po 3 tygodniach:

Kurze łapki pod oczami stały się nagle znacznie mniejsze! Sarah schudła także kilogram. Do każdego posiłku piła szklankę wody. Dzięki temu szybciej wypełnia się żołądek i nie je się tak dużo. Nie czuje się głodu, gdy regularnie pije się wodę. Sarah w przeszłości myślała, że ciągle była głodna, a było to tak naprawdę uczucie pragnienia. Teraz nie ma takiego problemu.

3

Po 4 tygodniach:

Na koniec całego eksperymentu Sarah powiedziała:

„Czuję się jakbym się narodziła na nowo. Jestem zupełnie inną kobietą. Moja skóra jest zdecydowanie młodsza. Oczy odzyskały dawny blask. Jestem z siebie bardzo dumna!”

4

Na dowód przebytej drogi przedstawiamy Wam zdjęcie „przed i po”. Zmiany są bardzo widoczne. Sarah mówi:

„Czuję się o niebo lepiej. Odstawiłam colę, napoje gazowane, soki i kawę. Na pierwszym miejscu jest woda. Wyglądam lepiej, czego można chcieć więcej?”

 

5

 

Źródło: dailymail.co.uk

Dodaj komentarz