fbpx

Pracownicy Amazona nagrali świąteczną piosenkę „Nasz Czas”

Pracownicy Amazona, przy współpracy z ekspertami muzycznymi oraz influencerami — Grzegorzem Hyżym, Gromee (autor muzyki), Moniką Wydrzyńską i Piotrem Walickim, nagrali świąteczną piosenkę  zatytułowaną „Nasz Czas”.

Piosenka „Nasz Czas” została nagrana w ramach działań mających na celu budowanie marki i wizerunku pracodawcy. Muzyczny projekt firmy Amazon ma na celu wyłowienie najbardziej utalentowanych pracowników firmy z całej Polski.  Jury konkursu „Amazon – Zespół z Pasją” wyłoniło sześciu finalistów, którzy pod okiem ekspertów przeszli warsztaty muzyczne i nagrali wspólny utwór.

Finaliści programu „Zespół z Pasją” to pracownicy Amazona, którzy są zatrudnieni w firmie od lat. Mają różne wykształcenie, doświadczenie i stanowiska pracy. Jednak wszyscy bez wyjątku chwalą 4-dniowy tydzień pracy, dający im czas dla bliskich i na realizację pasji. Dlatego okazję, jaką dała im firma, musieli po prostu wykorzystać. Wszyscy chcą i kochają śpiewać, niektórzy już występowali, inni zrobią to po raz pierwszy – wyjaśnia Amazon.

Piosenka została nagrana w profesjonalnym studiu w kilku wersjach: „Ten świąteczny dzień” oraz „Nasz czas”. Utwory można znaleźć w serwisie Spotify.

Dodaj komentarz