fbpx

Duffy odzyskał wzrok po operacji. Jego reakcja na widok najbliższych wyciska łzy! [VIDEO]

Duffy to irlandzki terier, który był psem ratunkowym, jednak przewlekła choroba spowodowała, że stracił wzrok. Dzięki skomplikowanej operacji udało się to zmienić.

Współczesna medycyna rzeczywiście potrafi zdziałać nieraz cuda. Doskonałym przykładem jest Duffy, który zawdzięcza lekarzom to, że odzyskał wzrok. Pies cierpiał na cukrzycę, która postępowała.  Jej skutkiem było stopniowe pogarszanie widzenia, aż w końcu zwierzak przestał widzieć. Co prawda samą cukrzycę ustabilizowano lekami, jednak  terier nie odzyskał wzroku. Jego najbliżsi postanowili zrobić wszystko, co możliwe, żeby mu pomóc. Operację przeprowadzono w Veterinary Referral Center w Malvern w Pensylwanii.

W sieci dostępne jest nagranie, na którym możemy zobaczyć spotkanie zwierzaka z rodziną po tym jak operacja przebiegła pomyślnie, a pies odzyskał wzrok. Po udanym zabiegu Duffy znów mógł zobaczyć znajome twarze. Jego reakcja naprawdę wyciska łzy! Film cieszy się ogromną popularnością w sieci. Licznik wyświetleń wskazuje już ponad 16 milionów!

 

Źródło: rmf.fm

One thought on “Duffy odzyskał wzrok po operacji. Jego reakcja na widok najbliższych wyciska łzy! [VIDEO]

Dodaj komentarz