fbpx

Niecodzienny list znaleziony przy aucie przywraca wiarę w ludzi

Czasami drobne gesty przypadkowych osób mogą odmienić nasz dzień i przywrócić wiarę w ludzkie dobro. Tak właśnie było w przypadku Jakuba, który miał niecodzienną przygodę na parkingu przy Termach Maltańskich w Poznaniu.

Sytuacja miała miejsce we wtorek, 25.04. Pan Jakub postanowił odwiedzić Termy Maltańskie. Zaparkował swoją Skodę Fabia na ulicy Trockiej, na wysokości Stacji Balbinka Kolejki Maltańskiej. Niestety, kierowca nie zaciągnął wystarczająco mocno hamulca ręcznego i nie zostawił samochodu na biegu.

Gdy wrócił do auta po spędzonym czasie w termach (ok. 15:30 – 18:00), zauważył za wycieraczką niecodzienną niespodziankę — miły list od pewnej Ani. Jakub postanowił podzielić się swoją historią w internecie.

Ania w swoim liście poinformowała, że przepchnęła auto Jakuba z powrotem na miejsce parkingowe. Dla Jakuba to było nie tylko miłe, ale również niezwykłe, gdyż nie znał kobiety osobiście. Autor wpisu chciał podziękować za ten nieoczekiwany gest, mając nadzieję, że Ania zagląda czasem na serwis „epoznan.pl”.

Jakub apeluje o udostępnienie jego wiadomości, aby dowieść, że w świecie pełnym nieprzyjemności, ciągle można spotkać ludzi, którzy sprawią, że nasz dzień stanie się lepszy.

Pozdrawiamy Anię i Jakuba, którzy przypomnieli nam, że dobro i życzliwość wobec innych nadal mają swoje miejsce w dzisiejszym świecie.

 

Dodaj komentarz