fbpx

Urodziła się bez nóg — wkrótce zostanie mamą

Pochodząca z Austrii Jen Bricker-Bauer przyszła na świat bez nóg. Ponadto wkrótce po przyjściu na świat, została porzucona przez swoich biologicznych rodziców. Ciężki los, którego doświadczyła od momentu przyjścia na świat, nie przeszkodził jej jednak w realizacji pasji i marzeń. Kobieta żyje pełnią życia, spełniając się jako gimnastyczka i mówca motywacyjny. Wkrótce spełni się jej największe pragnienie — zostanie mamą.
Miłość w szczęśliwej rodzinie

Jennifer Bricker-Bauer, urodzona 1 października 1987 roku w USA, jest córką emigrantów z Rumunii. Już zaraz po narodzinach została oddana do adopcji. Mała Jennifer od razu zdobyła sympatię otaczających ją osób. Potwierdzeniem tego jest fakt, iż aż 300 par zgłosiło chęć jej adopcji. W końcu, została adoptowana przez cudowną rodzinę Sharon i Geralda Brickerów, którzy już wcześniej wychowywali trzech synów, ale zawsze marzyli o córce. Jennifer wychowywała się w szczęśliwym domu i do dziś z uśmiechem wspomina swoje dzieciństwo. To właśnie dzięki swoim rodzicom rozwinęła wiarę w siebie. Zawsze pasjonowała ją gimnastyka artystyczna, a jej wielką inspiracją była amerykańska gimnastyczka Dominique Moceanu.

Powiązania rodzinne z gwiazdą

Kiedyś, podczas szczerej rozmowy ze swoimi rodzicami adopcyjnymi, Jennifer dowiedziała się prawdy o swojej biologicznej rodzinie. Jej biologiczni rodzice oddali ją do adopcji, obawiając się wyzwań związanych z wychowywaniem niepełnosprawnego dziecka. Z tej rozmowy Jennifer dowiedziała się również, że jej pierwotne nazwisko to Moceanu. Połączyła fakty i poczuła, że jest spokrewniona z swoją idolką — wspomnianą wcześniej Dominique. Zatrudnienie prywatnego detektywa potwierdziło, że są siostrami. Okazało się, że decyzja o oddaniu Jennifer do adopcji była częściowo spowodowana rozwijającą się karierą Dominique. Ich ojciec obawiał się, że koszty związane z rehabilitacją Jennifer mogą przekreślić sportowe aspiracje starszej córki. Ostatecznie siostry nie tylko się spotkały, ale również się zaprzyjaźniły. Jennifer nie żywi żalu do swoich biologicznych rodziców. Obecnie, poza gimnastyką artystyczną, zajmuje się głównie prowadzeniem wykładów motywacyjnych. Jednym z jej największych osiągnięć był występ w finałowym pokazie trasy koncertowej Britney Spears.

Odnalazła miłość

Jennifer Bricker-Bauer czerpie radość z codziennego życia, uwielbiając sport. Mimo braku nóg, nie uważa siebie za osobę niepełnosprawną, co potwierdza udziałem w zawodach sportowych, gdzie rywalizuje wyłącznie z pełnosprawnymi gimnastyczkami. W 2018 roku, na jednym z organizowanych eventów, spotkała Dominika Bauera – mężczyznę, który stał się jej przyszłym mężem. Po kilkumiesięcznym okresie korespondencji, Dominik zdecydował się na podróż do Stanów Zjednoczonych, aby zdobyć serce swojej wybranki. Zaledwie po pół roku od ich pierwszego spotkania, poprosił Jennifer o rękę. Teraz tworzą szczęśliwe małżeństwo.

Poza angażowaniem się w przemówienia motywacyjne, Jennifer także poświęca czas na twórczość literacką. Jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie jej wielbiciele mają możliwość obserwowania fragmentów jej życia z mężem oraz relacji z podróży po całym globie. To pełne szczęścia życie obfituje w niezliczone dowody na to, że Jennifer Bricker-Bauer, mimo swoich wyzwań, żyje pełnią życia.

Wkrótce zostanie mamą

Teraz, Jennifer staje przed kolejnym wyzwaniem — wkrótce zostanie matką. Ta nowa rola, której podjęła się z niezwykłą gracją i odwagą, pokazuje, że nie ma dla niej przeszkód, której by nie mogła pokonać. Oczekuje swojego pierwszego dziecka, nie ukrywając radosnego podniecenia.

“Mam nadzieję, że moja historia pomoże innym zrozumieć, że niezależnie od wyzwań, z jakimi się spotykamy, zawsze jest sposób, aby znaleźć siłę i odwagę, by iść naprzód” – mówi Jennifer. “To, że zostaję matką, jest dla mnie kolejnym dowodem na to, że nic nie jest niemożliwe”.

Dodaj komentarz