fbpx

Konkurs Fotograficzny „Dobre Wiadomości”

Portal signphoto.pl, znany ze swojej pasji do fotografii i promowania twórczości wizualnej, ogłosił nowy konkurs fotograficzny pod hasłem „Dobre Wiadomości”. W wyjątkowej współpracy z serwisem Dobre Wiadomości konkurs ten ma na celu nie tylko celebrację umiejętności fotograficznych, ale również rozpowszechnianie pozytywnych wiadomości i optymistycznych perspektyw w świecie.

Inspirująca tematyka

Tematyka „Dobre Wiadomości” jest otwarta na interpretację, zachęcając uczestników do twórczego podejścia i poszukiwania chwil, które niosą ze sobą nadzieję, radość i inspirację. Organizatorzy mają nadzieję, że dzięki temu konkursowi uda się stworzyć galerię obrazów, które będą przeciwwagą dla często negatywnych treści pojawiających się w mediach.

Zainteresowani mogą oglądać zgłoszone prace na stronie signphoto.pl, w zakładce Konkursy, w sekcji „Zaproszenia / Trwające”. Pierwsze prace zostaną zaprezentowane już 15 grudnia, co daje unikalną możliwość śledzenia, jak różni artyści interpretują ideę „Dobrych Wiadomości”.

Udział w konkursie

Konkurs jest otwarty dla wszystkich entuzjastów fotografii, niezależnie od doświadczenia. To doskonała okazja dla amatorów i profesjonalistów do prezentacji swoich prac szerszej publiczności. Szczegółowe informacje dotyczące zasad udziału, terminów i kryteriów oceny dostępne są na stronie signphoto.pl.

Konkurs „Dobre Wiadomości” to nie tylko zawody fotograficzne, ale przede wszystkim platforma do dzielenia się tym, co w życiu piękne i inspirujące. To inicjatywa, która pokazuje, jak potężnym medium może być fotografia, nie tylko w zakresie estetyki, ale także w komunikowaniu ważnych, pozytywnych przesłań.

Zachęcamy wszystkich, zarówno fotografów, jak i miłośników fotografii, do udziału w konkursie i śledzenia zgłoszonych prac na stronie signphoto.pl. To wyjątkowa okazja do zobaczenia, jak różnorodne mogą być „Dobre Wiadomości” widziane przez obiektyw aparatu.

Dodaj komentarz