fbpx

Dzieci mówią, co to jest miłość

Z miłością jest ten problem, że nie jest obligatoryjna. Czasem całe życie czekamy na nią, a ona i tak nie przychodzi. A może po prostu jej nie dostrzegamy? Jeśli nie widzą jej dorośli, to jeszcze nie oznacza, że nie widzą jej dzieci. Widzą, ale po swojemu.

1. Kiedy moja babcia zachorowała na zapalenie stawów i nie mogła już się schylać, by malować sobie paznokcie u nóg, dziadek przez cały czas robił to dla niej. Nie przestał nawet wtedy, gdy jego ręce również zachorowały na to samo. To właśnie miłość. Rebecca, 6 lat.

2. Jeśli ktoś się kocha, to w szczególny sposób wymawia twoje imię. I wiesz, że twoje imię w ustach tego kogoś jest bezpieczne. Billy, 4 lata.

2

3. Miłość jest wtedy, gdy idziesz zjeść coś na mieście i oddajesz komuś dużą część jedzenia nie oczekując niczego w zamian. Crissy, 6 lat.

4. Miłość to to, co sprawia, że się uśmiechasz, gdy jesteś zmęczony. Terrie, 4 lata.

3

5. Miłość jest wtedy, gdy mama robi kawę tacie i zanim mu ją poda, bierze łyk, by upewnić się, że jest dobra. Dennie, 7 lat.

6. Miłość jest, gdy ciągle się całujecie, a potem, gdy się zmęczycie, ciągle chcecie być razem i rozmawiać. Jak u moich rodziców. Gdy się całują, wyglądają jak jedno ciało. Emily, 8 lat.

4

7. Miłość jest wtedy, gdy mówisz chłopcu, że podoba ci się jego koszula, a on potem nosi ją każdego dnia. Noel, 7 lat.

8. Miłość jest, gdy mama widzi tatę spoconego i brudnego, a i tak powtarza, że jest przystojniejszy, niż Robert Redford. Chris, 4 lata.

3 2

9. Miłość jest, gdy twój szczeniak liże cię po twarzy nawet po tym, jak zostawiłaś go na cały dzień samego w domu. Mary-Ann, 4 lata.

10. Jeśli nie kochasz, w żadnym wypadku nie powinieneś mówić „kocham cię”. Ale jeśli lubisz, to mów to cały czas. Ludzie o tym zapominają. Jessica, 8 lat.

5

11. Zakochani wyróżniają się tym, że mogą patrzeć na siebie, podczas gdy ich jedzenie stygnie. Inni ludzie bardziej troszczą się o jedzenie. Mark, 8 lat.

12. W żadnym wypadku nie powinieneś całować dziewczyny, jeśli nie masz wystarczająco dużo kasy, by kupić jej duży pierścionek i kamerę wideo. Przecież ona będzie chciała nagrać wasz ślub. Denis, 10 lat.

6

13. Wiem, po co wymyślono pocałunki. Dzięki nim czuje się taki żar w całym ciele, że nie potrzeba już ogrzewania w domu. Olga, 8 lat.

14. Miłość to najważniejsza rzecz na świecie. Ale piłka nożna też jest ok. Aliosza, 8 lat.

15. Miłość cię znajdzie, nawet jeśli próbujesz się przed nią schować. Próbowałem się schować, gdy miałem 5 lat, ale dziewczyny i tak mnie znajdowały. Dima, 8 lat.

7

 

Źródło: adme.ru

Dodaj komentarz