fbpx

Bezdomna wdowa z czwórką dzieci wygrała dom wart milion dolarów

Los szeroko uśmiechnął się do 51-letniej bezdomnej wdowy, matki czwórki dzieci. Kobieta, która straciła dach nad głową i środki do życia po śmierci męża, wygrała w loterii dom o wartości 1,2 mln dolarów. O sprawie informuje Huffington Post.

Mąż Joanne zachorował w 2008 roku. Miał 46 lat, kiedy zdiagnozowano u niego stwardnienie rozsiane i demencję. Choroba postępowała bardzo szybko. Mężczyzna stracił pracę, a rodzina środki do życia.
Wkrótce nieuleczalnie chory pacjent trafił do domu opieki, niedługo później przestał rozpoznawać najbliższych. Zmarł parę miesięcy temu.
Rodzina pozostała bez środków do życia. Bank przejął dom, a Joanne z dziećmi przez krótką chwilę wynajmowała mieszkanie, za nim – za niepłacenie czynszu – wylądowała na ulicy. Wcześniej, jakby mało było nieszczęść, mieszkanie splądrowali złodzieje.
Rodzina zamieszkała w samochodzie.
Joanne, fanka programu telewizyjnego „The Doctors”, wzięła udział w loterii organizowanej przez stację. Główną nagrodą był dom o wartości 1,2 mln dolarów. W loterii wzięło udział kilkaset tysięcy osób. Radość Joanne i dzieci, kiedy to do nich uśmiechnęło się szczęście, była ogromna.

o THE DOCTORS 151 facebook
„Wasz program był dla mnie źródłem motywacji. Słuchałam dramatycznych historii ludzi, widziałam, jakie tragedie przeżyli. Myślałam sobie: skoro oni wytrzymali, ja i moje dzieci też damy radę. Przetrwamy!” – nie kryła wzruszenia.
Prowadzący show wręczając Joanne klucze do upragnionego domu przyznał, że pracuje przy loterii od siedmiu lat, ale jeszcze nigdy z taką satysfakcją nie wręczał zwycięzcy głównej nagrody.

sddefault

ARVE Error: Need Provider and ID to build iframe src.

Źródło: huffingtonpost.com

Dodaj komentarz