fbpx

Panna młoda zgoliła włosy na własnym weselu, dla chorego męża

Brytyjski serwis Little Princess Trust zajmujący się zbieraniem włosów dla dzieci, które straciły je w wyniku chorób nowotworowych, opisał na łamach swojego portalu niezwykle wzruszającą historię pary nowożeńców z Liverpoolu. Panna młoda na znak solidarności ze swoim śmiertelnie chorym na raka trzustki mężem postanowiła zgolić włosy w dniu ślubu, stając na ślubnym kobiercu całkowicie łysa. Zdjęcia z ich ceremonii oraz historia pary obiegły internet, stając się definicją prawdziwej, niezłomnej miłości.

Craig i Joan Lyonsowie znają się od ponad 30 lat Joan nie wiedziała jednak, że Craig od zawsze ją kochał.
“Zakochałem się w niej od pierwszego wejrzenia, gdy mieliśmy po 14 lat”, wyznaje w wywiadzie dla Daily Mail Craig

18 miesięcy temu mężczyzna postanowił, że wyjawi Joan swoje prawdziwe uczucia – wtedy jeszcze nie spodziewał się, że Joan zostanie jego żoną.

4

5

6

7
Ślub odbył się jednak wcześniej, niż pierwotnie planowano. Decyzja ta podyktowana była pogarszającym się stanem zdrowia Craiga. Diagnoza lekarzy nie pozostawiała złudzeń – rak trzustki mężczyzny rozwinął się na tyle, że dalsza walka z nim pozbawiona była celu

Gdy Joan usłyszała te łamiące serce wieści, zdecydowała, że w dniu ślubu w ramach solidarności z mężem zgoli własne zapuszczane od wielu lat włosy.

8

4   5

6

To był oczywiście pierwszy raz, kiedy widziałem ją bez włosów i wyglądała przepięknie, całkowicie oszałamiająco”, nie krył wzruszenia Craig  “Jest kobietą mych marzeń”

12

Ścięte włosy Joan podarowała wspomnianej we wstępie organizacji charytatywnej Little Princess Trust

13

Źródło: dailymail.co.uk

 

Dodaj komentarz