fbpx

26 września 2013 roku został opublikowany pierwszy post na naszym portalu. Dobre Wiadomości świętują mały jubileusz.

To żadna okrągła rocznica i żadna wielka, jeśli chodzi o czasokres, a mimo to ten skromny jubileusz to dla nas powód do radości. Mijają 4 lata odkąd Dobre Wiadomości pojawiły się w przestrzeni Internetu.

Cieszymy się, że stale powiększa się grono naszych Sympatyków i Przyjaciół. Jesteśmy bardzo wdzięczni  za Waszą przychylność i wsparcie, które wyrażacie licznymi wiadomościami, które otrzymujemy.

Mamy oczywiście świadomość własnych słabości i niedociągnięć. Dobre Wiadomości z założenia nigdy nie miały być przedsięwzięciem stricte komercyjnym. Od samego początku prowadzą go te same dwie osoby, dla których to wciąż bardziej pozostaje hobby, niż regularne zajęcie (obie osoby mają bowiem swoją pracę zawodową i działalność)

Pomimo własnych obowiązków staramy się, żeby codziennie (oprócz niedziel) pojawiały się przynajmniej trzy posty, i żeby coś inspirującego witało Was każdego dnia rano na naszym fanpage na Facebooku.

Wiemy, że cytowane przez nas słowa mogą nieraz drażnić albo wprawiać w konsternację. Ale taka jest rola aforyzmów, zawołań czy fragmentów tekstów. Odbieramy je tak a nie inaczej w zależności od tego jaki mamy nastrój, na co jesteśmy otwarci, czy coś rezonuje z nami w środku czy nie. I to jest w porządku. Zresztą samym cytatom też nieraz brakuje kontekstu czy rozwinięcia, więc same w sobie wydają się niepełne, szorstkie lub przesłodzone.

Zdajemy sobie również sprawę, że umieszczane na portalu wiadomości nie zawsze i nie przez wszystkich uznawane są za „dobre”. Ktoś, kto jest zwolennikiem medycyny naturalnej  prawdopodobnie nie będzie się cieszył z nowinek z dziedziny medycyny akademickiej, a  miłośnik Natury  i prostego życia raczej ze sceptycyzmem przyjmie nowinki technologiczne. Również i w tej ostatniej kategorii mogą być różni odbiorcy. Dla jednych zastąpienie samochodów na benzynę elektrycznymi to ogromny postęp, dla innych bardziej jeszcze postępowych, to raczej uwstecznienie niż właściwa droga.

Tak czy owak staramy się balansować w doborze treści ukazujących się na portalu. I zamieszczać  takie informacje, które dla większości będą wytchnieniem od wiadomości na innych portalach. Jesteśmy zwolennikami zdrowych i uniwersalnych wartości i takie będziemy zawsze wspierać oraz pokazywać …nawet jeśli wydają się mało znaczącymi wydarzeniami, zachowaniami czy sytuacjami. Pamiętamy, że każda zmiana rozpoczyna się od pierwszego kroku i nieraz małe jaskółki zmian zwiastują bardziej pozytywną przyszłość.

Mamy więc nadzieję, że wybaczycie nam coś, co być może nie do końca – Waszym zdaniem – jest „dobre”.

Tak czy owak nie chcemy uprawiać taniej pozytywności. Mamy świadomość, że wcale niełatwo być radosnym człowiekiem w tych zwariowanych czasach i podejmować wyzwania związane ze współczesnym życiem. Tym bardziej chcemy pozostać towarzyszem Waszej wędrówki i tak często jak to możliwe przypominać Wam o jasnej stronie Mocy 🙂

I jeszcze dwie dobre wiadomości na koniec!!!!

Pierwsza – właśnie uruchomiliśmy nasz SKLEP POZYTYWNIE DOŁADOWANY. Mamy nadzieję, że proponowane gadżety i koszulki przypadną Wam do gustu i pozwolą pamiętać nam wszystkim o społeczności, którą razem tworzymy. Chcielibyśmy przekazać cześć pozytywnej energii która towarzyszy nam przy tworzeniu portalu do Waszego codziennego życia. Środki uzyskane ze sprzedaży będą przeznaczane na dalszy rozwój portalu.

Aby wejść do sklepu wystarczy kliknąć na przycisk SKLEP na naszej stronie.

Druga – do końca bieżącego roku planujemy zmianę graficzną naszego Portalu. Widzieliśmy już próbkę i …. jest piękna oraz czytelna. A więc trzymajcie kciuki za szybkie jej wdrożenie.

Redakcja Dobre Wiadomości

Dodaj komentarz