fbpx

Chora 11-latka nagrała filmik dla znanego muzyka. Jego reakcja zachwyciła wszystkich

Jakiś czas temu, przebywająca w szpitalu 11-latka zaśpiewała jeden z utworów Drake, nagranie zdobyło dużą popularność w sieci. Jej wersja “In My Feelings” spodobała się tak bardzo, że piosenkarz zdecydował się spontanicznie odwiedzić szpital, w którym leczona jest dziewczynka.

Drake pojawił się w szpitalu Lurie Children’s Hospital w Chicago, żeby spotkać się Sofią Sanchez – 11-latką, która wzięła udział w tzw. “KiKi challenge” i nagrała swoją wersję jednego z hitów idola. Jej marzeniem było zobaczenie Drake’a na własne oczy. Taniec dziewczynki urzekł muzyka – tym bardziej, że nagranie powstało kilka tygodni po tym, jak Sanchez przeszła operację na otwartym sercu.

Amerykańskie media donoszą, że spotkanie było w stu procentach spontaniczne. Muzyk spędził w szpitalnej sali ponad godzinę, rozmawiając z dziewczynką o muzyce, sowach i koszykówce. Podobno zaśpiewali również wspólnie piosenkę. Drake podzielił się zdjęciami ze spotkania na swoim Instagramowym profilu. Zdaje się, że Sofia skutecznie oczarowała swojego idola.

 

Me and my love Sofia talking about Bieber and Owls and Basketball💙💙💙

Post udostępniony przez champagnepapi (@champagnepapi)

  • Ja i moja miłość, Sofia – podpisał jedno ze zdjęć.

 

😍💙😍

Post udostępniony przez champagnepapi (@champagnepapi)

Źródło: TMZ, instagram

Dodaj komentarz