fbpx

Gdzie ci prawdziwi mężczyźni? – pytają kobiety. Odpowiedź może cię zaskoczyć

Gdzie Ci prawdziwi Mężczyźni? – pytają Kobiety.

Mężczyźni, którzy są silni, niezależni, którzy nie boją się angażować. Mężczyźni, którzy są gotowi być w bliskości, dojrzali uczuciowo, którzy wspierają i na których można liczyć.

Kobiety:
Mężczyzna może przyjść tylko, do Kobiety….

Nie do dziewczynki, która jest pełna żądań, i której nikt, nie jest w stanie zaspokoić. Dziewczynki pełnej pretensji, zamkniętej w swoich niespełnionych oczekiwaniach. Która ile by nie dostała, ciągle czuje, że mało, ciągle nie takie jak trzeba. Ciągle na wiecznym głodzie. Pełna żalu i rozczarowania. Do dziewczynki, może przyjść, tylko chłopiec.

Mężczyzna może przyjść tylko, do Kobiety….

Nie do “mamusi”, która chce mu matkować. Która chce partnera wychowywać, pouczać i kontrolować. Która zawsze wie najlepiej, jest większa, lepsza, mądrzejsza. Nie do “mamusi”, która cała swoją wartość zbudowała na swojej sztucznej wielkości i historii o tym, jak wiele daje i się poświęca. I jak to On, niewiele by bez niej znaczył. Do “mamusi”, może przyjść tylko synek, może przyjść tylko chłopiec.

Mężczyzna może przyjść tylko, do Kobiety….

Więc nie pytaj świata, gdzie Ci prawdziwi Mężczyźni?
A, zapytaj Siebie, gdzie jest moja, dojrzała Kobiecość?

Kobiecość, która z lekkością potrafi brać i dawać. Kobiecość, która dojrzała i zaspokojona, potrafi czerpać i przyjmować, zamiast żądać i wymagać. Kobiecość, która świadoma swojej wartości, z lekkością obdarowuje, zamiast się poświęcać. Kobiecość, która potrafi być czuła, łagodna, delikatna i nie ma potrzeby walczyć z mężczyzną, by udowadniać swoją wielkość. Kobiecość, która potrafi bawić się swoją seksualnością dla siebie, dla niego, bez manipulowania. Kobiecość, która jest odpowiedzialna, niezależna i silna, ale nie z wysiłku czy walki. Tylko z szacunku i pokory do tego, co w Niej i z czego, potrafi korzystać. Kobiecość, przy której Mężczyzna, potrafi wzrastać i to, co w nim męskie chce chętniej przejawiać.

Mężczyzna może przyjść tylko, do Kobiety….

 

Tekst: Kinga Roszczyniała

Strona Autorki: czysteswiatlo.com

 

Dodaj komentarz