fbpx

Kobieta znalazła wiadomość w kupionej książce. Jej historia inspiruje ludzi do robienia dobrych uczynków

27-letnia Ashley Jost poszła kupić książkę do jednego z centrum handlowych w mieście Columbia w USA. W środku znalazła różową karteczkę z wiadomością. Teraz, jej historia sprawia, że ludzie postanawiają sprawiać sobie dobre uczynki.

Wiadomość zawierała wzruszające przesłanie. Autorką przekazu zamieszczonego na różowej kartce papieru jest tajemnicza Lisa. Razem z nią włożyła do środka pięciodolarowy banknot. Nie podpisała się nazwiskiem, dlatego nie wiadomo kim dokładnie jest dziewczyna. Słowa które zostawiła dla kupca książki łapią jednak za serce.

Dla osoby, która kupi tę książkę – mam naprawdę ciężki dzień. Pomyślałam więc, że mogę sprawić radość komuś innemu za pomocą małej niespodzianki. Kup sobie kawę, pączka albo i śmieszną maskę na twarz. Zadbaj dzisiaj o siebie i pamiętaj, że są ludzie, którzy cię kochają. Jesteś niesamowity i masz siłę. Pozdrawiam, Lisa – tak brzmi zamieszczona na kartce wiadomość.

Ashley opowiedziała o historii w internecie. W opublikowanym w mediach społecznościowych wpisie, 27-latka twierdzi, że sytuacja, która jej się przytrafiła, bardzo ją ucieszyła i dała do myślenia. Postanowiła więc codziennie przez tydzień przeznaczać 5 dolarów na jakiś dobry uczynek, m.in. zrobiła niespodziankę stojącej za nią w kolejce po kawę osobie i zapłaciła za nią zamówienie.

Historia zmotywowała też innych. Po zamieszczeniu wpisu w internecie, kobieta otrzymała ogromny odzew od ludzi, którzy zauważyli, a następnie podali dalej jej niesamowitą historię. Internauci piszą o swoich codziennych dobrych uczynkach i wymieniają się nawzajem opowieściami, które przytrafiły się im i ich znajomym.

 

Źródło: o2.pl

Dodaj komentarz