fbpx

Chcesz dowiedzieć się czegoś o sobie? Wybierz wejście, przez które bałbyś się przejść

Wybierz zdjęcie miejsca, do którego na pewno nie chciałbyś wejść. To wejście, które wywołuje w tobie największy lęk, odzwierciedla ważne cechy twojej osobowości. Może w jakiś sposób będzie to dla ciebie inspirujące

1# Opuszczony dom

Jeżeli nie chciałbyś wejść do tego miejsca, to oznacza, że jesteś bardzo inteligentny oraz posiadasz umysł analityczny. Twoje wartości są dla ciebie bardzo ważne i potrafisz otwarcie o nich mówić. Najważniejszą cechą, jakiej szukasz u innych to emocjonalność podobna do twojej.

2# Klatka schodowa

Jeżeli boisz się przejść przez klatkę schodową na tym zdjęciu, to znaczy, że twoim największym lękiem jest lęk przed śmiercią i niepowodzeniami. Skarb, jakiego szukasz, to długie, zdrowe i szczęśliwe życie.

3# Jaskinia

Jeżeli wybrałeś jaskinie jako miejsce, przez które nie chciałbyś przejść, to oznacza, że być może doświadczyłeś w swoim życiu dużo chłodnych uczuć od innych. Oznacza to również, że teraz jesteś człowiek szczęśliwym i odnalazłeś to, co w życiu dla ciebie najważniejsze.

4# Drewniany dom

Strach przed takim domem oznacza, że jedyne czego szukasz w swoim życiu to dobrobyt. Dom symbolizuje stabilizację oraz poczucie bezpieczeństwa. Natomiast dom zaniedbany oznacza, że te wartości zostały zatracone.

5# Ciemny tunel

To miejsce, jeżeli się go boisz, oznacza, że powinieneś uporządkować swoje emocje. Jesteś osobą, która nie zawsze potrafi cieszyć się z rzeczy teraźniejszych, tylko ciągle niepotrzebnie się zamartwia.

6# Drzwi zamknięte łańcuchem

To miejsce oznacza, że jesteś osobą, która wyznacza sobie ambitne cele i potrafi je osiągać. Jednak jedna rzecz, której Ci brakuje to odpoczynek.

 

Źródło: mysli.pl

 

One thought on “Chcesz dowiedzieć się czegoś o sobie? Wybierz wejście, przez które bałbyś się przejść

  • 16 marca 2021 at 10:31
    Permalink

    no szkoda że nie ma do wyboru takiego przejścia przez które bałbym się przejść. Czyli nie dowiem się niczego o sobie :))

    Reply

Dodaj komentarz