fbpx

Nowe badanie szokuje naukowców. Ludzkie emocje fizycznie wpływają na rzeczywistość!

Trzy różne badania przeprowadzone przez różne grupy naukowców wykazały coś naprawdę zadziwiającego. Jednak dopiero jeszcze inne, nowe badanie pozwoliło połączyć ze sobą te 3 odkrycia, dzięki czemu nastąpił przełom.

Ludzkie emocje dosłownie kształtują świat wokół nas. Nie tylko nasze postrzeganie, ale rzeczywistość samą w sobie.

 
W pierwszym eksperymencie umieszczono zamknięty pojemnik z ludzkim DNA blisko obiektu testowego. Naukowcy dostarczyli dawcy bodziec emocjonalny, i co fascynujące, jego uczucia wpłynęły na materiał genetyczny znajdujący się w drugim pomieszczeniu.

W obecności negatywnych emocji wspomniane DNA naprężyło się, natomiast pod wpływem pozytywnych uczuć, zwoje materiału genetycznego rozluźniły się.

Jak wywnioskowali naukowcy – “Ludzkie uczucia wywołują skutki, które przeciwstawiają się konwencjonalnym prawom fizyki.”

W drugim, podobnym, jednak niepowiązanym badaniu, inna grupa naukowców pozyskała leukocyty (białe krwinki) od dawców, i umieściła je w odosobnionych komorach, aby móc obserwować zachodzące w nich zmiany elektryczne.

Również i w tym eksperymencie dawca znajdował się w osobnym pomieszczeniu. Za bodziec emocjonalny posłużyły klipy wideo, wywołując u osoby badanej różnego rodzaju emocje.

Materiał genetyczny i jego dawca wykazali identyczne reakcje w tym samym czasie.

Nie było żadnego opóźnienia ani czasu na przekazywanie danych. Każda zmiana elektryczna w próbce DNA dokładnie odpowiadała temu, co działo się w tym czasie u dawcy.

Co najdziwniejsze, odległość, w jakiej znajdował się materiał genetyczny, zdawała się nie mieć znaczenia – naukowcy zaczęli eksperymentować także z dystansem dzielącym DNA od jego dawcy, i nawet gdy sięgnął on 80 kilometrów, otrzymano TEN SAM rezultat. Bez żadnego opóźnienia.

Materiał genetyczny i jego dawca reagowali jednocześnie w ten sam sposób. Wywnioskowano zatem, że przekaz informacji między nimi jest niezależny od czasoprzestrzeni.

Trzeci eksperyment dowiódł czegoś równie szokującego! Naukowcy badali bowiem wpływ DNA na świat materialny.

Fotony światła, które tworzą otaczający nas świat, zostały poddane obserwacji w próżni. Ich naturalne położenie było zupełnie przypadkowe.

Następnie do próżni, w której znajdowały się fotony, wprowadzono ludzki materiał genetyczny. Co zadziwiające, fotony światła już nie zachowywały się przypadkowo – dokładnie odwzorowały geometrię wprowadzonego DNA.

Badacze stwierdzili, że fotony zachowywały się “zaskakująco i wbrew przewidywaniom”. Dodali także – “Jesteśmy zmuszeni wziąć pod uwagę możliwość występowania nowego rodzaju pola energetycznego!”

Wywnioskowano, że ludzki materiał genetyczny dosłownie kształtuje zachowanie fotonów światła, które stanowią otaczający nas świat.

Dlatego gdy przeprowadzono nowe badanie, i połączono ze sobą te 3 naukowe twierdzenia, wynik zaszokował wszystkich.

Naukowcy uświadomili sobie coś zadziwiającego – skoro nasze emocje wpływają na materiał genetyczny, a materiał genetyczny kształtuje świat dookoła nas, to ludzkie uczucia są w stanie fizycznie zmienić otaczający nas świat.

Ale to nie wszystko – jak się okazuje, jesteśmy połączeni ze swoim DNA bez względu na czasoprzestrzeń.

Tworzymy swoją rzeczywistość poprzez nasze uczucia.

Nauka udowodniła już pewne szokujące fakty na temat naszego wszechświata. Pozostaje nam jedynie tę wiedzę wykorzystać.

Źródło: lifecoachcode.com

Źródła artykułu

Science Alert;
Heart Math;
Above Top Secret;
http://www.bibliotecapleyades.net/mistic/esp_greggbraden_11.htm;

Tłumaczenie: Aleksandra Kotlęga

7 thoughts on “Nowe badanie szokuje naukowców. Ludzkie emocje fizycznie wpływają na rzeczywistość!

 • 23 listopada 2019 at 11:40
  Permalink

  Uzupełniliśmy:) DW

  Reply
  • 23 sierpnia 2021 at 20:21
   Permalink

   Szanowny redaktorze może szokuje pana ale nie naukowców. Chyba że mówimy o naukofcach.
   Rosjanie od dawna o tym wiedzą także Amerykanin nawet nasz poczciwy Jerzy zięba. A to są po prostu pole torsyjne. Tyle i tylko tyle.

   Reply
 • 24 listopada 2019 at 21:51
  Permalink

  W filmie,, secret ” jest coś podobnego, chyba że źle interpretuje naukę ale coś w tym jest! 🙂 gdyby wszyscy ludzie, w tym samym momencie, poczuli miłość, spokój i radość to i świat byłby taki? To byłby dopiero przełom.

  Reply
  • 25 listopada 2019 at 20:15
   Permalink

   Czy to oznacza, że wszyscy biorcy szpiku kości kostnego odczuwają emocje dawców? Trochę mi się nie wydaje…

   Reply
  • 25 listopada 2019 at 21:00
   Permalink

   Myślę, że gdyby 7 miliardów ludzi poczuło miłość, spokój i radość to żadnej magii by nie trzeba, żeby wszystko się zmieniło na plus 🙂

   Reply
 • 26 listopada 2019 at 23:10
  Permalink

  No tak, na pewno to jest działanie przypadkowych mutacji i dobór naturalny. Ta nauka jest świetna, raz udowadnia to raz coś przeciwnego a ludzie na niej tak mocno polegają.

  Reply
 • 23 października 2022 at 22:08
  Permalink

  Od dawna wiele ludzi próbuje o tym mówić i pisać, ale zachodnia cywilizacja chętnie nazywa ich „nawiedzonymi”, każdy z nas emanuje polem elektromagnetycznym i przyciągamy do siebie to o czym myslimy. Jesli się czegoś boimy to właśnie to sie nam przytrafi, a jesli żyjemy w przekonaniu „że wszystko jest i będzie dobrze:, to tez to przyciągniemy. To nie magia – to fizyka.

  Reply

Dodaj komentarz