fbpx

Keanu Reeves w kilka chwil spełnił marzenie fana

Keanu Reeves jest sensacją w internecie. Co jakiś czas na nowo zaskakuje miliony fanów z całego świata prostymi gestami. Tak stało się i tym razem. Amerykańskie media opisują krótką, choć uroczą historię. Jedną z tych, które tworzą legendę Reevesa, jako zwykłego codziennego superbohatera.

Aktor pracuje na planie nowej odsłony hitu sprzed lat – „Wspaniałej przygody Billa i Teda” (tytuł nowego filmu w Stanach to „Bill and Ted Face the Music”). Plan zdjęciowy mieści się w tej chwili w Louisianie. Nie uszło to uwadze wiernym fanom. W ogródku jednego z domów stanął znak z napisem „You’re breathtaking!” – „zapierasz dech w piersi”. Fani, którzy go postawili, dobrze wiedzieli, że Keanu prędzej czy później go zauważy. I tak też się stało.

Reeves jechał na plan, gdy zobaczył znak ze swoim słynnym już w sieci hasłem. Poprosił kierowcę, by ten zatrzymał się przy ogrodzie. Z Reevesem był wtedy scenarzysta Ed Solomon, który udokumentował całe zajście. Zdjęcia Reevesa przewracającego znak, klęczącego na trawniku i dopisującego odpowiedź szybko trafiły do sieci i rozeszły się jak wirus.

 

Źródło: film.wp.pl

Dodaj komentarz