fbpx

Włamał się do domu 82-letniej kulturystki. Próba kradzieży zakończyła się dla niego wizytą w szpitalu

82-letnia Willie Murphy może się pochwalić licznymi nagrodami zdobytymi w konkursach dla kulturystów. Kobieta codziennie ćwiczy na siłowni w Maplewood w New Jersey (USA). O tym że seniorka jest cały czas w dobrej formie, przekonał się włamywacz, który wyważył drzwi domu kobiety. Próba kradzieży zakończyła się dla niego wizytą w szpitalu.

W czwartek około godziny 23 Willie Murphy szykowała się do snu, kiedy usłyszała głośnie pukanie do drzwi.

„Wybrał zły dom”

– Na zewnątrz stał młody mężczyzna. Mówił do mnie: „jestem chory, jestem chory. Proszę wezwij pogotowie – relacjonowała 82-latka w wywiadzie dla lokalnej stacji WHAM – oddziału ABC.

Mężczyzna domagał się, aby kobieta wpuściła go do domu.

Seniorka nie tracąc zimnej krwi,zamiast na pogotowie zadzwoniła na policję. Jednak po chwili „chory” z impetem wyważył drzwi frontowe.

– Wybrał zdecydowanie zły dom – skomentowała 82-latka. Kobieta zaczaiła się na włamywacza, a po chwili rzuciła w niego najbliższą rzeczą, którą miała pod ręką – stołem. Pod wpływem uderzenia mebel złamał się w pół, a złodziej upadł na podłogę.


Seniorka obezwładniła włamywacza przy pomocy szamponu i miotły. Ostatecznie z pomocą napastnikowi przyszli policjanci. Obrażenia 28-latka okazały się na tyle poważne, że musiał zostać przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze pogratulowali seniorce, a po sporządzeniu protokołu, zrobili sobie z nią pamiątkowe zdjęcie.

Kolejnego dnia kobieta wróciła na siłownię. Seniorka ma nadzieję, że jej historia zainspiruje osoby w każdym wieku. Sama w wieku 82-lat podnosi sztangę o ciężarze ponad 100 kg, w martwym ciągu.

Źródło: ABC News

Dodaj komentarz