fbpx

Na przesłuchanie adopcyjne chłopca przyszła cała jego klasa przedszkolna. To najsłodsza grupa wsparcia w historii

Dzieci z przedszkolnej klasy pokazały niesamowitą miłość wsparcie dla swojego kolegi, podczas sądowej rozprawy adopcyjnej.

5-letni chłopiec o imieniu Michael musiał przejść przez sądowe przesłuchanie adopcyjne. W tym trudnym i stresującym wydarzeniu wsparła go cała jego klasa przedszkolna, która przybyła wraz z nim na salę sądową, aby go pocieszyć i pogratulować rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu.

Poza kolegami z klasy i nauczycielką, panią McKee, Michael był w sądzie z przybranymi rodzicami. 5-latek mieszka z nimi od ostatniego Święta Dziękczynienia, po rozprawie miał się stać formalnie ich dzieckiem.

 

Inicjatorką pomysłu wsparcia Michaela była jego nauczycielka, pani McKee. Wychowawczyni rozmawiała z jego mamą i oboje zgodziły się, że był to genialny pomysł, który wiele dla niego znaczył.

Rodzice Michaela byli pozytywnie zaskoczeni postawą przyjaciół ich syna, którzy przez ostatni rok zapraszali go do swoich domów na różne wydarzenia, aby nie czuł się samotny.

W wywiadzie dla CNN ojciec Michaela wyznał, że przesłuchanie przeprowadzone było w sposób który bardzo mu się podobał. Sędzia zwrócił się do wszystkich na sali i poprosił o wyjaśnienie, co znaczy dla nich pięcioletni przedszkolak. Natychmiast posypały się głosy: „Kocham Michaela”, „To mój najlepszy przyjaciel”…

 

Źródło: CNN

Dodaj komentarz