fbpx

Piłkarz odmówił chłopcu wspólnego zdjęcia. Po 10 latach spłacił swój dług

W 2009 roku 11-letni Kylian Mbappe po przegranym meczu Chelsea poprosił schodzącego z boiska Didiera Drogbę o wspólne zdjęcie. Piłkarz najwidoczniej nie był w zbyt dobrym nastroju po porażce, gdyż chłopiec spotkał się z odmową. Po 10 latach obaj spotkali się na scenie podczas Złotej Piłki 2019. Legendarny piłkarz Chelsea nie zapomniał o tamtej sytuacji i spłacił swój dług.

6 maja 2009 roku na stadionie Stamford Bridge odbył się mecz o awans do finału Ligi Mistrzów między Chelsea a Barceloną. Do 92 minuty prowadziła drużyna Chelsea, wydawało się że wygrana jest już w garści londyńskiego zespołu, gdy minutę później padła bramka dla Barcelony, która rozproszyła te marzenia. Zawodnicy Barcelony nie posiadali się z radości, podczas gdy drużyna Chelsea, na czele z Drogbą, była poirytowana.

Gdy Drogba schodził z boiska, podszedł do niego młodzieniec, prosząc nieśmiało o wspólne zdjęcie. Zdenerwowany piłkarz odmówił i skierował się w kierunku do szatni. Tym chłopcem był Kylian Mbappe.

Zdjęcie po 10 latach

Jednak Drogba nie zapomniał o tym wydarzeniu i niedawno miał świetną okazję, by spłacić swój dług sprzed 10 lat. Na ostatnim plebiscycie Złotej Piłki, który prowadził Didier, opowiedział o całej sytuacji. Na gali obecny był również 21-letni Kylian Mbappe.

– Pamiętam tamtą sytuację. Tak, odmówiłem. Byłem zły. Pora spłacić ten dług, tu i teraz – powiedział prowadzący plebiscyt magazynu „France Footbal” i poprosił, by wszyscy na widowni wstali do wspólnego zdjęcia.

 

Dodaj komentarz