fbpx

Żona buduje mężowi pub na podwórku, żeby ten zostawał w domu i przestał wychodzić z kolegami na piwo

Większość mężów szuka sposobów na spotkanie z kolegami, podczas gdy większość żon szuka sposobów, żeby namówić ich do pozostania w domu. Jeżeli jesteś facetem i byłeś lub jesteś w poważnym związku, pewnie wiesz, że dziewczyna lub żona potrafi być niezwykle kreatywna, jeśli chodzi o tworzenie powodów, dla których powinieneś zostać w domu z nią albo z rodzinką!

48-letnia Jayne Tapper ma zupełnie inne podejście – i trzeba przyznać, że wpadła na genialny pomysł!

Paul Tapper lubił odwiedzać lokalny pub po swoją dzienną porcję piwa i kontaktu ze znajomymi. Chcąc mieć na wszystko oko, jego żona postanowiła zbudować pub na ich własnym podwórku za domem.

Pub, zwany “Doghouse pub” (ang. doghouse – psia buda) powstał w przeciągu 5 miesięcy i pozwala Paulowi, jego żonie i przyjaciołom grać w gry, sączyć drinki, i wspólnie słuchać muzyki! I to wszystko praktycznie bez wychodzenia z domu – jak już mówiliśmy, to jest genialne!

“Mój mąż Paul, 53-letni inżynier, zawsze uwielbiał odwiedzać miejscowy bar, i zdawało się, że nie idzie utrzymać go w domu. Zaczęłam więc myśleć – dlaczego by nie otworzyć własnego pubu, wtedy mogłabym mówić ludziom – mój mąż jest w psiej budzie” – mówi Jayne w wywiadzie z Metro.

Jayne powiedziała, że i tak mieli zamiar wyrównać teren w ogrodzie, dlatego zbudowanie własnego mini pubu brzmiało jak dobry pomysł.

Jayne dzieli się tym, jak przekonało to jej męża do zostawania w domu. – “Nie chce już chodzić do lokalnych barów – mamy trzy psy rasy basset i nasz znajomy zrobił dla nas znak z rysunkiem jednego z nich, Rufusa” – mówi.

“Wtedy zaczęłam pracować nad przerobieniem tego miejsca w prawdziwy pub – ponieważ na początku przypominało bardziej zwykły domek z bali. Jednak chciałam, żeby wszystkim się podobało, więc kontynuowaliśmy pracę, żeby zmienić go w prawdziwy mini bar” – dodaje.

Choć inwestycja kosztowała ich sporo pieniędzy, bar za domem, jak wierzy para, wkrótce zacznie przynosić im zyski. W ramach prezentu od przyjaciół otrzymali przydatne wyposażenie, takie jak lodówka, grzejnik, kanapa, donosi Caters.

 

 

Źródło: awesomejelly.com

Tłumaczenie: Aleksandra Kotlęga

 

 

 

Dodaj komentarz