fbpx

Mieszkaniec Tarnobrzega wyrzucił telewizor przez okno na trzecim piętrze, nikt nie ucierpiał

Tarnobrzescy policjanci otrzymali nietypowe zgłoszenie. 42-letnia kobieta usłyszała huk na jednym z osiedli. Okazało się, że zdenerwowany mężczyzna wyrzucił telewizor z okna znajdującego się na trzecim piętrze bloku. Funkcjonariusze ustalili, że nikt nie został poszkodowany. Mężczyzna będzie pociągnięty do odpowiedzialności, wynikającej z naruszenia przepisów kodeksu wykroczeń.

Drużyny posterunku policji otrzymał w poniedziałek o godzinie 15 niecodzienni zgłoszenie. Okazało się, że jeden z mieszkańców bloku przy ul. Moniuszki w Tarnobrzegu wyrzucił telewizor  przez okno mieszkania, znajdującego się na trzecim piętrze. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Funkcjonariusze ustalili, że w wyniku zdarzenia, ucierpiał tylko telewizor. Mężczyzna, który swoją frustrację wyładował na sprzęcie RTV, odpowie za wykroczenie.

Art. 75 kodeksu wykroczeń mówi, kto bez zachowania należytej ostrożności wystawia lub wywiesza ciężkie przedmioty, albo nimi rzuca, wylewa płyny, wyrzuca nieczystości, albo doprowadza do wypadania takich przedmiotów lub wylewania płynów, podlega karze grzywny, albo karze nagany.

Warto wyciągnąć wniosek z powyższego wydarzenia na temat tego, co pokazują media, które często zamiast przekazywania rzetelnych informacji, sieją panikę, podgrzewając niepotrzebnie atmosferę. Ten widz widocznie miał już tego dosyć.

Oczywiście stanowczo potępiamy takie zachowania, nie wyrzucajcie odbiorników przez okno!

One thought on “Mieszkaniec Tarnobrzega wyrzucił telewizor przez okno na trzecim piętrze, nikt nie ucierpiał

  • 20 marca 2020 at 14:25
    Permalink

    Mnie najbardziej denerwują reklamy big pharmy, 99% to reklamy pastylków, które niszczą wasze zdrowie przy okazji drenując kieszenie, widać za kogo producenci mają swoją docelową publiczność bo reklamy są tak kretyńskie że nie da się ich oglądać. Ale nie wyrzucam telewizorów. Trza umieć patrzeć na propagandę z przymrużeniem oka i wiedzieć, że jest ona prowadzona. Dzisiaj lekarze nie są od uzdrowienia tylko usuwania objawów i pozornego łagodzenia skutków.

    Reply

Dodaj komentarz